Nový Spark
venku od 1. března
Pekelný ostrov 2012

Pekelný ostrov 2012

Premiérou letošního roku na poli letních festivalů bude v Plzeňském kraji nový rockový open air festival s názvem Pekelný ostrov. Jako ideální místo pro tento rockový open-air zvolili pořadatelé areál přírodního ostrova u města Holýšov. Na návštěvníky čeká v rámci prvního ročníku slušná nadílka. Na třech scénách během dvou dnů vystoupí přední české hudební skupiny: Wohnout, Vypsaná Fi‹xa, Katapult, Walda gang, Medvěd 009, Krucipüsk, Tleskač, Doga, Jaksi Taksi, Alkehol, Vilém Čok & Bypass, O5 a Radeček, a další. Hlavní hvězdou celého programu je pak známá slovenská punkrocková hudební skupina Ine Kafe, která v následující sezóně vystoupí v Holýšově jako na jednom z mála festivalů v ČR. Návštěvníci festivalu se tak můžou těšit na známé hity této slovenské hudební formace, která se po několikaleté přestávce opět zformovala a má stále co nabídnout, o čemž svědčí i nové CD s názvem „Právo na šťastie“.

Na návštěvníky čeká obvyklý festivalový servis a bohatý doprovodný program! Samozřejmostí bude festivalové městečko lokalizované jen několik desítek metrů od samotného ostrova. K dispozici jsou také velkokapacitní stany. Areál je umístěn u hlavní silnice č.26 ve směru od Plzně (22 km). Návštěvníci budou mít také možnost využít vlakového spojení, přes Holýšov vede vlakový koridor ve směru do SRN. Oficiálním dopravcem festivalu jsou České dráhy, takže cesta vlakem vyjde návštěvníky na poloviční cenu! Kromě samotné nabídky je „lákadlem“ také cena za festival. První várka celofestivalových lístků byla k mání již za 200,- Kč. Nyní se prodává za 299,- Kč. Prodej běží zatím přes internet (tickets.westmusic.cz) a v síti Plzeňská vstupenka. V kamenných předprodejích se začne prodávat od počátku června.

Průběžné informace lze sledovat prostřednictvím o‹ciálního webu www.pekelnyostrov.cz

Nový Spark
venku od 1. března
Kalendář akcí
29.03. CULT OF LUNA, RUSSIAN CIRCLES, SVALBARD
06.04. WARBRINGER, EVIL INVADERS, SCHIZOPHRENIA, guest
13.04. BROTHER FIRETRIBE
13.04. LIK, MASS WORSHIP
18.04. LOUDNESS
18.04. WELSHLY ARMS
21.04. RHAPSODY OF FIRE
26.04. AVRIL LAVIGNE
03.05. SWALLOW THE SUN, AVATARIUM, SHORES OF NULL
10.05. SABATON
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace