Nový Spark
venku od 2. května
Podívejte se, jak odmaskovaný Corey Taylor hřmí pecku od SLIPKNOT

Podívejte se, jak odmaskovaný Corey Taylor hřmí pecku od SLIPKNOT

Frontman SLIPKNOT Corey Taylor si se svojí sólovou kapelou naživo střihnul skladbu „Wait And Bleed“ své domovské formace. Stalo se tak úplně poprvé.

Bohatý merch SLIPKNOT pořídíte v našem Sparkshopu

„Wait And Bleed“ byla prvním singlem z debutového alba SLIPKNOT, které vyšlo v roce 1999. Píseň napsal Taylor se zakládajícm bubeníkem Joeym Jordisonem, jenž minulý měsíc zemřel. „Píseň je o tom, jak se nám v hlavě v jeden okamžik něco přepne, a z civilizované lidské bytosti se staneme někým, kdo dokáže spáchat hrozný čin. Vždycky jsem byl fascinován skutečností, že se chováme jako civilizované bytosti, ale v momentě se z nás stanou zvířata.“

Taylor odpálil tour ke svojí loňské sólovce „CMFT“ 6. srpna v Las Vegas. Mimo skladeb z alba zní v setlistu i kousky SLIPKNOT, STONE SOUR a nejrůznější covery. Společně s jeho bandou jedou šňůru i CHERRY BOMBS, v jejichž čele stojí Coreyho manželka Alicia Taylor.


Coreyho SLIPKNOT, konkrétně albu „Iowa“, jež letos slaví 20 let od vydání, jsme v srpnovém Sparku věnovali tři stránky. Časopis pořídíte v každé pořádné trafice.

Nový Spark
venku od 2. května
Kalendář akcí
22.05. YES
23.05. TOOL
26.05. DREAM THEATER, DEVIN TOWNSEND
26.05. SCORPIONS
26.05. MARDUK
27.05. MARDUK
27.05. KORN
28.05. MARDUK
02.06. METALFEST 2022
06.06. WIEGEDOOD + SUPPORT
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace