Nový Spark
venku od 1. června
Popadněte vesla a poslechněte si nový singl AMON AMARTH

Popadněte vesla a poslechněte si nový singl AMON AMARTH

Švédští mistři vikinského metalu se tři roky od vydání desky „Berserker“ hlásí s novou hudbou! Singl „Put Your Back Into The Oar“ je ódou na vikinské lodě a veslování.

Vikingové vyráželi na své průzkumy a rabování na dlouhých lodích, na kterých seděli v řadě a veslovali. Taky fanoušci AMON AMARTH na koncertech napodobují vikingy a jejich cesty na lodích, když si sednou za sebe na zem a rukama veslují. A tak se kapela rozhodla oslavit jak náročné plavby vikingů, tak své věrné fanoušky.

Samostatný singl byl nahrán ve Švédsku pod taktovkou Jense Bogrena a videoklip kapela natočila během tří říjnových dní minulého roku v Anglii.

„Byli jsme víc jak dva poslední roky velmi potichu, ale doma ve Švédsku jsme pilně pracovali. Víme, že naši fanoušci se chodí na naše koncerty pobavit a zažít epické vikinské ‚veslování‘. Tak jsme si řekli, že by bylo skvělé napsat o tom skladbu! Takže tato je pro vás, naše fanoušky, ať už jste kdekoliv – ať vás Ódin provází, až budete v neznámých mořích veslovat vstříc svému osudu! Užijte si song i videoklip zatímco my budeme pracovat na novém albu,“ dodává kapela o novém singlu.

Doveslujte si pro skvělý merch AMON AMARTH na Sparkshopu!

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
12.06. PANTERA
22.06. BASINFIRE 2023
30.06. PRO-PAIN, DEADPOINT
01.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
02.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
15.07. DEEP PURPLE
16.07. HOLLYWOOD VAMPIRES
27.07. BENÁTSKÁ 2023
29.07. OSTRAVA V PLAMENECH
30.07. DEPECHE MODE
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace