Nový Spark
venku od 1. června
Popadněte vesla a poslechněte si nový singl AMON AMARTH

Popadněte vesla a poslechněte si nový singl AMON AMARTH

Švédští mistři vikinského metalu se tři roky od vydání desky „Berserker“ hlásí s novou hudbou! Singl „Put Your Back Into The Oar“ je ódou na vikinské lodě a veslování.

Vikingové vyráželi na své průzkumy a rabování na dlouhých lodích, na kterých seděli v řadě a veslovali. Taky fanoušci AMON AMARTH na koncertech napodobují vikingy a jejich cesty na lodích, když si sednou za sebe na zem a rukama veslují. A tak se kapela rozhodla oslavit jak náročné plavby vikingů, tak své věrné fanoušky.

Samostatný singl byl nahrán ve Švédsku pod taktovkou Jense Bogrena a videoklip kapela natočila během tří říjnových dní minulého roku v Anglii.

„Byli jsme víc jak dva poslední roky velmi potichu, ale doma ve Švédsku jsme pilně pracovali. Víme, že naši fanoušci se chodí na naše koncerty pobavit a zažít epické vikinské ‚veslování‘. Tak jsme si řekli, že by bylo skvělé napsat o tom skladbu! Takže tato je pro vás, naše fanoušky, ať už jste kdekoliv – ať vás Ódin provází, až budete v neznámých mořích veslovat vstříc svému osudu! Užijte si song i videoklip zatímco my budeme pracovat na novém albu,“ dodává kapela o novém singlu.

Doveslujte si pro skvělý merch AMON AMARTH na Sparkshopu!

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
30.06. HELLOWEEN, HAMMERFALL
05.07. JACK WHITE
07.07. MASTERS OF ROCK 2022
13.07. KISS
22.07. PEARL JAM
25.07. GOJIRA, ALIEN WEAPONRY, EMPLOYED TO SERVE
28.07. SLIPKNOT
28.07. BENÁTSKÁ!
29.07. OSTRAVA V PLAMENECH 2022
09.08. BRUTAL ASSAULT
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace