Nový Spark
venku od 3. října
Popadněte vesla a poslechněte si nový singl AMON AMARTH

Popadněte vesla a poslechněte si nový singl AMON AMARTH

Švédští mistři vikinského metalu se tři roky od vydání desky „Berserker“ hlásí s novou hudbou! Singl „Put Your Back Into The Oar“ je ódou na vikinské lodě a veslování.

Vikingové vyráželi na své průzkumy a rabování na dlouhých lodích, na kterých seděli v řadě a veslovali. Taky fanoušci AMON AMARTH na koncertech napodobují vikingy a jejich cesty na lodích, když si sednou za sebe na zem a rukama veslují. A tak se kapela rozhodla oslavit jak náročné plavby vikingů, tak své věrné fanoušky.

Samostatný singl byl nahrán ve Švédsku pod taktovkou Jense Bogrena a videoklip kapela natočila během tří říjnových dní minulého roku v Anglii.

„Byli jsme víc jak dva poslední roky velmi potichu, ale doma ve Švédsku jsme pilně pracovali. Víme, že naši fanoušci se chodí na naše koncerty pobavit a zažít epické vikinské ‚veslování‘. Tak jsme si řekli, že by bylo skvělé napsat o tom skladbu! Takže tato je pro vás, naše fanoušky, ať už jste kdekoliv – ať vás Ódin provází, až budete v neznámých mořích veslovat vstříc svému osudu! Užijte si song i videoklip zatímco my budeme pracovat na novém albu,“ dodává kapela o novém singlu.

Doveslujte si pro skvělý merch AMON AMARTH na Sparkshopu!

Nový Spark
venku od 3. října
Kalendář akcí
04.10. POLARIS, ALPHA WOLF, GRAVEMIND, STEPSON
04.10. THREE DAYS GRACE
06.10. SPARK FRESH BLOOD - TORRAX, ARAWN, RISE OF SURYA
07.10. GAAHLS WYRD, GAEREA, SAOR
09.10. MOONSPELL, MY DYING BRIDE, BORKNAGAR, WOLFHEART, HINAYANA
10.10. ALL THEM WITCHES
11.10. PARADISE LOST
12.10. CRADLE OF FILTH, ALCEST
12.10. PARADISE LOST
13.10. DESTRAGE
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace