Nový Spark
venku od 2. května
Popel Lemmyho Kilmistera byl uložen v klubu Rainbow Bar & Grill

Popel Lemmyho Kilmistera byl uložen v klubu Rainbow Bar & Grill

V pátek 19. dubna ve 21 hodin byla část popela legendárního frontmana MOTÖRHEAD uložena na Lemmyho „oltář“ ve slavném hollywoodském podniku Rainbow Bar & Grill na Sunset Strip.

Fanoušci byli pozváni, aby „vznesli velmi jedinečný přípitek na Lemmyho a MOTÖRHEAD s odhalením zbrusu nové whisky Motörhead,“ napsal ve svém příspěvku na sociálních sítích Rainbow Bar & Grill.

MOTÖRHEAD na Sparkshopu

V listopadu 2016 zasvětil ikonický bar svou venkovní terasu Lemmymu a přejmenoval ji na „Lemmy's Lounge“. V baru také stojí bronzová socha Lemmyho v životní velikosti a zeď sousedního Roxy Theatre zdobí nástěnná malba s Lemmyho portrétem. Lemmy tento podnik miloval a trávil v něm většinu času, pokud zrovna nebyl na turné nebo nenahrával s MOTÖRHEAD. Dokonce se přestěhoval do západního Hollywoodu, aby to do svého oblíbeného baru měl co nejblíž. V posledních dvou dekádách svého života byl téměř každodenní součástí Rainbow a často ho bylo vidět, jak hrál na pokerovém automatu.

Nový Spark
venku od 2. května
Kalendář akcí
28.05. BRUCE SPRINGSTEEN, THE E STR
31.05. METALFEST OPEN AIR
04.06. STING
06.06. NICKELBACK
12.06. ROCK FOR PEOPLE
13.06. BRUJERIA
17.06. ALICE COOPER
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
26.06. BASINFIRE
04.07. SMASHING PUMPKINS
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace