Nový Spark
venku od 1. února
Pořiďte si náramek ze strun IRON MAIDEN a podpořte dobrou věc

Pořiďte si náramek ze strun IRON MAIDEN a podpořte dobrou věc

IRON MAIDEN spojili své jméno se značkou The Guitarwrist. Společností, která vyrábí náramky z nepoužívaných strun, čímž chce omezit jejich množství končící v odpadu.

IRON MAIDEN na Sparkshopu

Činí tak přitom s ušlechtilým záměrem financovat charitativní organizaci Heavy Metal Truants založenou v roce 2013 bývalým šéfredaktorem magazínu Metal Hammer Alexandrem Milasem a dlouholetým manažerem Mejdnů Rodem Smallwoodem. Fanoušci si tak nyní můžou pořídit originální náramky vyrobené ze strun, na které hráli členové IRON MAIDEN a ještě podpořit dobrou věc.

Neziskovka The Guitarwrist však nevyrábí jen náramky, v jejím portfoliu jsou k nalezení i originální prsteny, náušnice či náhrdelníky, přičemž za dobu svého působení se jí podařilo „zachránit“ na devět tisíc sad strun a prodat výrobky za zhruba 100 tisíc liber. Mezi více než 275 kapelami, s nimiž spolupracuje, najdeme velikány jako jsou GUNS N´ ROSES, DEF LEPPARD, ANTHRAX, HALESTORM a další.

Nový Spark
venku od 1. února
Kalendář akcí
04.02. ICE NINE KILLS
07.02. BRING ME THE HORIZON, A DAY TO REMEMBER, POORSTACY
07.02. BULLET FOR MY VALENTINE, JINJER, ATREYU
08.02. ROLO TOMASSI, HOLY FAWN, HERIOT
09.02. BULLET FOR MY VALENTINE, JINJER, ATREYU
09.02. TWILIGHT FORCE
11.02. BAD OMENS, GHOSTKID, OXYMORRONS
13.02. TURMION KÄTILÖT
14.02. HENRY ROLLINS
14.02. YEAR OF NO LIGHT, NO SPILL BLOOD
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace