Nový Spark
venku od 1. října
Pořiďte si nové IRON MAIDEN už dnes o půlnoci!

Pořiďte si nové IRON MAIDEN už dnes o půlnoci!

Nové album IRON MAIDEN vychází v pátek 3.9.2021. Nejvěrnější příznivci metalové legendy si mohou desku „Senjutsu“ pořídit už ve čtvrtek! V rámci akce 2 Minutes To Midnight bude ve vybraných obchodech prodej zahájen krátce před půlnocí, tedy ještě 2.9.2021.

Pokud nebudete mít šanci se půlnoční akce zúčastnit, objednejte si album na Sparkshopu!

Jedná se o pražský Musicpoint na Jungmannově náměstí a plzeňský Music Records v Kollárově ulici. Nejrychlejší zájemci o „Senjutsu“ dostanou jako dárek plechovku piva Trooper, za nímž stojí Bruce Dickinson a jeho parta.

Připomeňme, že album nabídne více než 80 minut hudby na ploše 2CD nebo 3LP. Kapela ho nahrávala podobně jako předchozí „The Book Of Souls“ s producentem Kevinem Shirleym ve francouzském studiu Guillaume Tell Studio. Kostra kolekce vznikala během přestávky Legacy Tour v roce 2019 a IRON MAIDEN tentokrát hledali inspiraci hlavně na východě. Tomu odpovídá i zcela nový vzhled maskota Eddieho, kterému ilustrátor Mark Wilkinson vtiskl podobu samuraje.

O kapele chystáme výživný materiál do říjnového Spark a MAIDEN budou samozřejmě na titulní straně i na megaposteru.Nový Spark
venku od 1. října
Kalendář akcí
26.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
31.10. FAUN
12.01. APOCALYPTICA, EPICA
23.04. HELLOWEEN
18.06. GUNS N‘ ROSES
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace