Nový Spark
venku od 1. prosince
Poslechněte si první riff z očekávaného alba FEAR FACTORY

Poslechněte si první riff z očekávaného alba FEAR FACTORY

FEAR FACTORY vypálí 16. dubna první nový song po více než pěti letech. S předstihem nabídl principál Dino Cazares malou ochutnávku.

Omrkněte čerstvý merch FEAR FACTORY

Skladba se objeví na chystaném studiovém albu, jež vyjde letos u Nuclear Blast. Název skladby ani samotného alba, stejně tak termín vydání nejsou zatím známy. Na nahrávce, jež bude následníkem šest let starého počinu „Genexus“, by podle všeho měly zůstat Burtonovy původní vokály, které byly kompletně nahrány v roce 2017.

U FEAR FACTORY bylo poslední rok rušno. Vloni v září vydal zpěvák Burton C. Bell prohlášení, ve kterém oficiálně oznámil svůj odchod z kapely, přičemž uvedl, že nemůže být spojen s někým, komu nedůvěřuje a koho nerespektuje. Bellův odchod z kapely přišel dva týdny poté, co Dino Cazares zahájil kampaň GoFundMe, jež měla pomoci zafinancovat náklady na produkci nového, dlouho očekávaného alba FEAR FACTORY.

V říjnu vydal Dino prohlášení, ve kterém uvedl, že dveře do FEAR FACTORY jsou pro Burtona stále otevřené, ale nezůstanou otevřené navždy. Ohledně šance na usmíření se zbytkem sestavy však Burton prohlásil: „Je po všem. Nemluvil jsem s Dinem tři roky, s ostatními ještě déle. A ani to nemám v úmyslu. Jdu svým životem kupředu.“

Letos v lednu proběhla médii informace, že Dino Cazares našel v čelním okně svého auta kulku.

Nový Spark
venku od 1. prosince
Kalendář akcí
07.12. MALEVOLENCE, SYLOSIS, GUILT TRIP, JUSTICE FOR THE DAMNED
07.12. PRODIGY
08.12. HÄMATOM, MILOŠ MEIER
08.12. HARLEJ
09.12. HÄMATOM, MILOŠ MEIER
09.12. HARLEJ
14.12. HARLEJ, ECLIPSE
15.12. HARLEJ
16.12. STILLBIRTH, MONUMENT OF MISANTHROPY, BASEMENT TORTURE, ad.
16.12. BRYAN ADAMS
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace