Nový Spark
venku od 1. prosince
Post black-metal/shoegaze parta MØL míří do Prahy

Post black-metal/shoegaze parta MØL míří do Prahy

Po úspěšném vystoupení na loňském ročníku Rock for People se kapela MØL z dánského Aarhusu vrací do Česka. Svou poslední desku „Diorama“ představí 18. května v pražském klubu Rock Café.

MØL ve své hudbě kombinují melodické pasáže s tvrdými kytarovými riffy. Společně se syčícími vokály a zasněnou shoegaze atmosférou vytvářejí unikátní zvuk, který fascinuje fanoušky po celém světě. Jejich koncerty jsou plné energie a nadšení, které kapela dokáže snadno přenést na své publikum. O support se stejně jako na celé tour postarají deathmetaloví COUNTLESS SKIES.

Vstupenky na pražskou show, která se uskuteční v rámci série Rock for People Concerts, jsou v prodeji v síti GoOut.

Pětičlenná kapela MØL vznikla v roce 2012. Po několika singlech a EP vydala v roce 2018 první album „Jord“, které získalo pozitivní ohlasy fanoušků i kritiků. Bylo dokonce označeno za jedno z nejlepších alb roku svého žánru. Díky druhé desce „Diorama“ z konce roku 2021 se MØL dostali do širšího povědomí posluchačů v celé Evropě a Severní Americe. Několika singlům už se na Spotify podařilo překonat hranici milionu poslechů.

„Rádi hudbu skládáme, ale stejně důležité je pro nás potkávat se s vámi, naším úžasným publikem! Slibujeme, že předvedeme show se syrovou intenzitou a oddaností z celého srdce, pro které nás znáte,“ vzkazuje kapela fanouškům.

Nový Spark
venku od 1. prosince
Kalendář akcí
01.12. SKINDRED
01.12. HARLEJ
02.12. THE SUBWAYS
02.12. WINTER MASTERS OF ROCK
02.12. HARLEJ
03.12. A.A. WILLIAMS, KALANDRA, LYS MORKE
04.12. HARLEJ
05.12. FEAR FACTORY, BUTCHER BABIES, IGNEA, GHOSTS OF ATLANTIS
06.12. THE ABBEY
07.12. MALEVOLENCE, SYLOSIS, GUILT TRIP, JUSTICE FOR THE DAMNED
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace