Nový Spark
venku od 1. června
Post black-metal/shoegaze parta MØL míří do Prahy

Post black-metal/shoegaze parta MØL míří do Prahy

Po úspěšném vystoupení na loňském ročníku Rock for People se kapela MØL z dánského Aarhusu vrací do Česka. Svou poslední desku „Diorama“ představí 18. května v pražském klubu Rock Café.

MØL ve své hudbě kombinují melodické pasáže s tvrdými kytarovými riffy. Společně se syčícími vokály a zasněnou shoegaze atmosférou vytvářejí unikátní zvuk, který fascinuje fanoušky po celém světě. Jejich koncerty jsou plné energie a nadšení, které kapela dokáže snadno přenést na své publikum. O support se stejně jako na celé tour postarají deathmetaloví COUNTLESS SKIES.

Vstupenky na pražskou show, která se uskuteční v rámci série Rock for People Concerts, jsou v prodeji v síti GoOut.

Pětičlenná kapela MØL vznikla v roce 2012. Po několika singlech a EP vydala v roce 2018 první album „Jord“, které získalo pozitivní ohlasy fanoušků i kritiků. Bylo dokonce označeno za jedno z nejlepších alb roku svého žánru. Díky druhé desce „Diorama“ z konce roku 2021 se MØL dostali do širšího povědomí posluchačů v celé Evropě a Severní Americe. Několika singlům už se na Spotify podařilo překonat hranici milionu poslechů.

„Rádi hudbu skládáme, ale stejně důležité je pro nás potkávat se s vámi, naším úžasným publikem! Slibujeme, že předvedeme show se syrovou intenzitou a oddaností z celého srdce, pro které nás znáte,“ vzkazuje kapela fanouškům.

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
02.06. METALFEST OPEN AIR
02.06. MÖTLEY CRÜE
04.06. TENACIOUS D
06.06. EXODUS
07.06. SCORPIONS
12.06. PANTERA
22.06. BASINFIRE 2023
30.06. PRO-PAIN, DEADPOINT
01.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
02.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace