Nový Spark
venku od 1. února
Potvrzeno! Na novém albu MEGADETH hraje basák z TESTAMENT

Potvrzeno! Na novém albu MEGADETH hraje basák z TESTAMENT

V nedávném rozhovoru Dave Mustaine prozradil, který muzikant nahrál basové party na nové album MEGADETH. Tím baskytaristou není nikdo jiný než Steve DiGiorgio z TESTAMENT!

MEGADETH na Sparkshopu - desky i merch!

MEGADETH hledali náhradu za Davida Ellefsona, který byl z kapely vyhozen po skandálu, kdy se zapojil do erotického videochatu s devatenáctiletou fanynkou. Mustaine následně oznámil, že materiál, který Ellefson na novou desku nahrál, kapela nepoužije a basové party nahraje někdo jiný. Od té doby se začalo spekulovat, kdo bude novým studiovým hráčem na šestnácté řadovce MEGADETH „The Sick, The Dying, And The Dead“, která vyjde 8. července. Jedná se o nástupce posledního alba „Dystopia“ z roku 2016.

Lídr kapely nyní potvrdil, že baskytaru nahrál Steve DiGiorgio, pionýr heavymetalové hudby a zkušený hráč z kapel jako SADUS nebo DEATH, nyní člen TESTAMENT.

„Byla to rozhodně dobrá volba. Tenkrát jsem ani nepomyslel na někoho jiného. Přemýšlel jsem, kdo je v současném metalovém světě nejvíc cool basák, co dokáže zahrát naše nové skladby. Můj syn Justis mi řekl, že na nové desce máme jeden z nejrychlejších songů, co jsme kdy napsali. Je mi jedno, kdo co říká – basa má sice méně strun než kytara, ale i tak je těžké na ni hrát. Alespoň pokud jste jako já. Nikdy jsem se to nenaučil a přijde mi to velmi náročné. Napsal jsem sice riff skladby ‚Peace Sells... But Who's Buying?‘ pro Petea, ale když bych měl zahrát ten part naživo, asi bych si utrhnul prsty,“ dodává Mustaine o výběru Steva DiGiorgia.

Před dvěma měsíci kapela oznámila, že následné americké turné odehraje na baskytaru James LoMenzo. K MEGADETH se připojí co-headlineři LAMB OF GOD spolu se speciálními hosty TRIVIUM a IN FLAMES.

Nový Spark
venku od 1. února
Kalendář akcí
04.02. ICE NINE KILLS
07.02. BRING ME THE HORIZON, A DAY TO REMEMBER, POORSTACY
07.02. BULLET FOR MY VALENTINE, JINJER, ATREYU
08.02. ROLO TOMASSI, HOLY FAWN, HERIOT
09.02. BULLET FOR MY VALENTINE, JINJER, ATREYU
09.02. TWILIGHT FORCE
11.02. BAD OMENS, GHOSTKID, OXYMORRONS
13.02. TURMION KÄTILÖT
14.02. HENRY ROLLINS
14.02. YEAR OF NO LIGHT, NO SPILL BLOOD
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace