Nový Spark
venku od 1. července
POWERWOLF uvádí live premiéru songu „Glaubenskraft“ ze své monumentální mše

POWERWOLF uvádí live premiéru songu „Glaubenskraft“ ze své monumentální mše

Jednou ze tří německy zpívaných písní powermetalových vlkodlaků je „Glaubenskraft“, jejíž živou verzi, pocházející z online koncertu „The Monumental Mass“, POWERWOLF nyní servírují fanouškům.

Streamovaný koncert „The Monumental Mass: A Cinematic Metal Event“ proběhl na konci roku 2021 a 8. července konečně vyjde i na DVD, BluRay a dalších fyzických nosičích. Plánovaní online eventu zabralo členům vlčí posádky měsíce mravenčí práce. Nakonec byl vytvořen příběh, který kapela představila v několika kapitolách pomocí své skvělé hudby a důmyslně zinscenovaných filmových scén. Všechny efekty show, herci i jeviště spolu pracují ruku v ruce a posouvají médium živé hudby na dosud nevídanou úroveň. Diváci jsou okamžitě vtaženi do děje, sledují bitvy s duchovními i příběhy jeptišek, mnichů a hořících andělů.

„The Monumental Mass“ v předprodeji na Sparkshopu!

Skladba „Glaubenskraft“, která byla při streamovaném vystoupení poprvé uvedena živě, je umístněna na konci druhé kapitoly nesoucí název „Sin“ a strká prst do rány, kterou si v posledních letech vytvořila sama církev. Prázdně vyhlížející jeptišky, které se modlí, zatímco kapela hraje na velkém hořícím kříží, mluví hlasitěji než jakákoli slova.


Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
05.07. JACK WHITE
07.07. MASTERS OF ROCK 2022
13.07. KISS
22.07. PEARL JAM
25.07. GOJIRA, ALIEN WEAPONRY, EMPLOYED TO SERVE
28.07. SLIPKNOT
28.07. BENÁTSKÁ!
29.07. OSTRAVA V PLAMENECH 2022
09.08. BRUTAL ASSAULT
14.08. LIMP BIZKIT
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace