Nový Spark
venku od 1. března
POWERWOLF uvádí live premiéru songu „Glaubenskraft“ ze své monumentální mše

POWERWOLF uvádí live premiéru songu „Glaubenskraft“ ze své monumentální mše

Jednou ze tří německy zpívaných písní powermetalových vlkodlaků je „Glaubenskraft“, jejíž živou verzi, pocházející z online koncertu „The Monumental Mass“, POWERWOLF nyní servírují fanouškům.

Streamovaný koncert „The Monumental Mass: A Cinematic Metal Event“ proběhl na konci roku 2021 a 8. července konečně vyjde i na DVD, BluRay a dalších fyzických nosičích. Plánovaní online eventu zabralo členům vlčí posádky měsíce mravenčí práce. Nakonec byl vytvořen příběh, který kapela představila v několika kapitolách pomocí své skvělé hudby a důmyslně zinscenovaných filmových scén. Všechny efekty show, herci i jeviště spolu pracují ruku v ruce a posouvají médium živé hudby na dosud nevídanou úroveň. Diváci jsou okamžitě vtaženi do děje, sledují bitvy s duchovními i příběhy jeptišek, mnichů a hořících andělů.

„The Monumental Mass“ v předprodeji na Sparkshopu!

Skladba „Glaubenskraft“, která byla při streamovaném vystoupení poprvé uvedena živě, je umístněna na konci druhé kapitoly nesoucí název „Sin“ a strká prst do rány, kterou si v posledních letech vytvořila sama církev. Prázdně vyhlížející jeptišky, které se modlí, zatímco kapela hraje na velkém hořícím kříží, mluví hlasitěji než jakákoli slova.


Nový Spark
venku od 1. března
Kalendář akcí
24.03. APOCALYPTICA, EPICA
25.03. CANNIBAL CORPSE, DARK FUNERAL, INGESTED, STORMRULER
29.03. CULT OF LUNA, RUSSIAN CIRCLES, SVALBARD
06.04. WARBRINGER, EVIL INVADERS, SCHIZOPHRENIA, guest
13.04. BROTHER FIRETRIBE
13.04. LIK, MASS WORSHIP
18.04. LOUDNESS
18.04. WELSHLY ARMS
21.04. RHAPSODY OF FIRE
26.04. AVRIL LAVIGNE
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace