Nový Spark
venku od 3. června
Pravda umírá? Alespoň podle ANVIL ano

Pravda umírá? Alespoň podle ANVIL ano

Kanadští metaloví matadoři ANVIL vydají své jubilejní dvacáté album „One and Only“ 28. června prostřednictvím AFM Records. Po singlu „Feed Your Fantasy“ přichází s další ochutnávkou, skladbou „Truth is Dying“.

Dvacátý zářez do diskografie Kanaďanů byl nahrán koncem loňského léta s dlouholetým producentem Martinem „Mattesem“ Pfeifferem a Jörgem Ukenem ve studiu Soundlodge v Německu. Stejný produkční tým byl zodpovědný za poslední čtyři alba ANVIL - „Anvil Is Anvil“ (2016), „Pounding the Pavement“ (2018), „Legal at Last“ (2019) a „Impact Is Imminent“ (2022).

Skupina z kanadského Toronta se svými dvěma hlavními mozky - kytaristou/zpěvákem Stevem „Lipsem“ Kudlowem a bubeníkem Robbem Reinerem - se společně s baskytaristou Chrisem Robertsonem ohlíží za působivou kariérou s nesčetnými vrcholy i řadou zádrhelů. Hlavní je však jejich obrovský vliv na celou metalovou scénu včetně kapel jako METALLICA nebo SLAYER. Předobjednávejte jejich „One and Only“ na Sparkshopu!

Nový Spark
venku od 3. června
Kalendář akcí
17.07. GEVURAH, VORTEX OF END
17.07. VOIVOD, ACID FORCE
21.07. AC/DC
23.07. THE CULT
27.07. THE BRIDGE CITY SINNERS, LIGHTNIN´ LUKE
28.07. AKHLYS
29.07. KORN, SPIRITBOX
29.07. SCORPIONS
01.08. SUFFOCATION
03.08. OSTRAVA V PLAMENECH
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace