Nový Spark
venku od 1. prosince
Pražští glamrockeři NASTY RATZ podstrčili své nové album Genu Simmonsovi

Pražští glamrockeři NASTY RATZ podstrčili své nové album Genu Simmonsovi

NASTY RATZ jsou snaživými reprezentanty tuzemského glam rocku a s čerstvě připraveným třetím albem mají opět nemalé ambice. Lídr kapely, Jake Widow, s ním dlouho před vydáním provedl husarský kousek. Směle ho předal Genu Simmonsovi z KISS.

K setkání došlo v červnu, kdy byl zpěvák pozván na večírek při příležitosti uvedení nového Simmonsova drinku Money Bag Soda na polský trh. Coby velký fanda KISS se Jake nerozpakoval, vydal se na pětihodinovou cestu k našim severním sousedům a ve vhodné chvíli rockovou ikonu oslovil.

Pořadatelé akce CD s čerstvou muzikou NASTY RATZ Geneovi ochotně předali, zatímco ten se dělil o svá životní moudra. Pravda, aspirující rockery asi moc povzbudit nemohla.

„Pravda není veselá, ale je to tak. Nová hudba, kromě rapu… Pomáhá, když je vám osmnáct nebo devatenáct let, pomáhá, když vypadáte dobře, ale je těžké – téměř nemožné – prorazit, jestliže je vám víc než třicet,“ míní Gene, který je nyní dle Jakea Widowa mimo tvůrců jedinou osobou na světě, která má kompletní nové album NASTY RATZ i s obalem.

A sám Jake se slovy svého hrdiny rozhodně nechce nechat odradit: „Gene jen vysvětluje statistiky. Už jsme to ale mnohokrát překonali a uděláme to znovu s novým albem!“ Na vydání nového počinu NASTY RATZ si budeme muset ještě chvíli počkat, jistým příslibem je, že kapela na něm spolupracovala s Martinem Sweetem z CRASHDÏET v roli producenta pomáhajícího s kytarami a některými vokály, ale také se Swanem Hellionem (BLACKRAIN) a Martinem Čupkou (JOHN WOLFHOOKER).

Nový Spark
venku od 1. prosince
Kalendář akcí
14.12. HARLEJ, ECLIPSE
15.12. HARLEJ
16.12. STILLBIRTH, MONUMENT OF MISANTHROPY, BASEMENT TORTURE, ad.
16.12. BRYAN ADAMS
16.12. HARLEJ
19.12. TARJA - DARK CHRISTMAS
20.12. TARJA - DARK CHRISTMAS
21.12. TARJA - DARK CHRISTMAS
22.12. HARLEJ
23.12. TYRŠOVA SPOLEČNOST, SEPTUM ŠEJDREM, FKLETZI
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace