Nový Spark
venku od 3. června
Představujeme porotce finále Spark Fresh Blood

Představujeme porotce finále Spark Fresh Blood

Na finálovém koncertu Spark Fresh Blood v Brně se představí tři nejlepší kapely ze sedmého ročníku naší talentové soutěže. Kdo je bude na místě hodnotit? Představme si jména, která rozhodnou o osudu pořadí.

Lístky v předprodeji jsou dostupné ZDE a samozřejmě i na místě. FB událost: https://www.facebook.com/events/1766406127036373

Porota bude pětičlenná a my nyní představujeme tři z jejich členů. Nemůžeme přece vyplácnout všechno naráz, kde by pak bylo nějaké tajemství či dobrodružství, že?

Petr „Poly“ Pálenský – INSANIA
Samotný lídr kultovní kapely z přilehlého vesmíru a Brna, též známý jako kazatel z posledního alba „GRRRotesky“ sestoupí mezi nás malověrné, aby svými zkušenostmi z více než 30 let zhodnotil nastupující generaci. Kdo ví, kdo bude jednou kráčet v jeho stopách?


Markie Morávková – ALIA TEMPORA
Pěnice elektro-metalové sestavy ALIA TEMPORA a protřelá harcovnice digitálních plání (též známá jako jedna z největších českých influencerek v tvrdé hudbě) tvoří pevný pilíř poroty spjatý s moderním věkem. Instastories jsou pro ní denní chleba a třeba poradí i kapelám, jak si držet svou online prezenci na patřičné úrovni.


Daniela „Dahlien“ Neumanová
Třetí ze jmenovaných je brutální vokalistka THE CORONA LANTERN a DILIGENCE známá na scéně pod jménem Dahlien. Nekřehká děva je známá nejen svým tkáň trhajícím chropotem, ale i vysoce cizelovaným grafickým citem. Ostatně parádní vizuál plakátu večera pochází z její dílny. Díky!


A co zbylí dva porotci? Nechte se překvapit…

Ve finále Spark Fresh Blood se utkají tři nadějné spolky: mostečtí thrasheři ARAWN, powermetalisté TORRAX z Kutné Hory a progresivní Pražáci RISE OF SURYA. Už tento týden, ve čtvrtek 6. října v centru Brna vypukne metalový svátek, který v souboji na pódiu Kabinetu Múz určí vítěze, jenž si odnese např. smlouvu pro vydání alba u Smile Music!

Přijďte své favority vyburcovat k maximálnímu výkonu, ať ve finále zpod kapoty vypustí všechny „koně“. Jako speciální host večera vystoupí thrash/deathová mašina SHAARK z Bzence.

Nový Spark
venku od 3. června
Kalendář akcí
28.07. AKHLYS
29.07. KORN, SPIRITBOX
29.07. SCORPIONS
01.08. SUFFOCATION
03.08. OSTRAVA V PLAMENECH
07.08. BRUTAL ASSAULT
07.08. MR. BIG
10.08. PIXIES
15.08. ROCK CASTLE
18.08. MISERY SIGNALS, RENOUNCED
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace