Nový Spark
venku od 2. května
Překvapení roku! MY CHEMICAL ROMANCE po 8 letech zveřejnili nový singl

Překvapení roku! MY CHEMICAL ROMANCE po 8 letech zveřejnili nový singl

Bývalé americké hvězdy emo hnutí překvapivě a bez ohlášení sdílely novou skladbu, první od roku 2014. A přitom dříve to vypadalo, že s kapelou je definitivní amen. Nyní se však můžete vrátit do starých dobrých časů za poslechu singlu „The Foundations Of Decay“.

Pořiďte si na koncert tričko MY CHEMICAL ROMANCE ze Sparkshopu!

MY CHEMICAL ROMANCE ohlásili svůj rozpad v roce 2013, ale ještě o rok později jim vyšla kompilace největších hitů „May Death Never Stop You“, na níž se objevila nová píseň „Fake Your Death“. Od té doby vydal frontman a zpěvák kapely Gerard Way své debutové sólové album „Hesitant Alien“ a několik samostatných singlů. Ostatní členové se také věnovali sólové kariéře, basák Mikey Way zakotvil v nové kapele ELECTRIC CENTURY.

Svůj první koncert po několikaleté odmlce čtveřice odehrála v prosinci 2019 v Los Angeles. V plánu bylo i comebackové turné, které bylo však kvůli pandemii několikrát odloženo. Nyní se však blýská na lepší časy. Příští týden začíná šnůra po Evropě, která bude pokračovat do Severní Ameriky a Austrálie.

MY CHEMICAL ROMANCE odehrají koncert v pražské O2 areně 11. června. Vstupenky koupíte na www.livenation.cz

Nový Spark
venku od 2. května
Kalendář akcí
22.05. YES
23.05. TOOL
26.05. DREAM THEATER, DEVIN TOWNSEND
26.05. SCORPIONS
26.05. MARDUK
27.05. MARDUK
27.05. KORN
28.05. MARDUK
02.06. METALFEST 2022
06.06. WIEGEDOOD + SUPPORT
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace