Nový Spark
venku od 1. února

PRETTY MAIDS a PINK CREAM 69 2. října v Retru

Praha, 25. 9. 2013 TISKOVÁ ZPRÁVA

Dvě legendy melodického metalu vystoupí po 21 letech opět v Praze!

Společnost MEDIATEL je hrdým mediálním partnerem metalových legend světového formátu, které není třeba dlouze představovat! Pretty Maids a Pink cream 69 společně 2 . října 2013 od 19:00hodin ovládnou pražský klub Retro music hall.

Představme si je:

Pretty Maids - dánská legenda, autoři a interpreti takových hitů jako "Future world", "Please don‘t leave me", "Lethal heroes" nebo aktuálně "Little Drops Of Heaven" stále žije a vydala v tomto roce nové album "Motherland", se kterým vyjíždí na světové turné.

Po dlouhých letech nemine Prahu a my se můžeme těšit na stále svěží melodie z autorského pera Ronnieho Atkinse (zpěv) a Kena Hammera (kytara)- dvojice, která drží prapor kapely nad hlavou už od roku 1981.

Neméně známou legendou, která vystoupila v Praze pouze jednou, jako předkapela skupiny Europe (v rámci Prisoners in Paradise tour 1992), jsou němečtí Pink Cream 69. Můžeme zavzpomínat na skladby jako jsou "Talk to the Moon", "Keep your eye on the Twisted", "Shame nebo Break The Silence". Kapela také nespí a vydala nové album s názvem "Ceremonial". Jsou na něm ve správném poměru namíchány všechny ingredience, pro které máme tuto kapelu tak rádi.

Pojďte s námi na koncert a zažijte výjimečnou atmosféru! A protože chceme, abyste si zážitek, co nejvíce užili, připravili jsme pro Vás možnost získat vstupenky na koncert zdarma! Více informací o soutěži: https://www.facebook.com/mediatel.cz?fref=ts, vstupenky lze samozřejmě zakoupit v standardním předprodeji.

Radiopozvánka k poslechu: Radiopozvánka

Ochutnávka Pretty Maids:

Pink cream 69:

Kontakt pro média:

Vladimír BUŤA

Marketing Director

MEDIATEL, spol. s r.o.

e-mail: vbuta@mediatel.cz

mobil: +420 602 114 189

tel.: +420 221 807 258

http://www.mediatel.cz/ http://www.vicezakazniku.cz/

Společnost MEDIATEL, s.r.o. je stabilní firma s 20 letou tradicí se sídlem v Praze na Brumlovce a regionálními středisky napříč Českou republikou. Svým klientům dokáže MEDIATEL optimalizovat firemní komunikaci v tradičních i elektronických médiích.

Nový Spark
venku od 1. února
Kalendář akcí
25.02. CRADLE OF FILTH, WEDNESDAY 13
25.02. LIONHEART, SUICIDE SILENCE, KUBLAI KHAN TX, PALEFACE, SWISS
01.03. HEĽENINE OČI
01.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
01.03. CITRON
02.03. CITRON
02.03. ATHEIST, CRYPTOPSY
02.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
03.03. ATHEIST, CRYPTOPSY
06.03. AMARANTHE, DRAGONFORCE, INFECTED RAIN
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace