Nový Spark
venku od 2. května
PRIMAL FEAR bojují novým singlem proti cancel culture

PRIMAL FEAR bojují novým singlem proti cancel culture

Nastal začátek září – s ním také konec léta, začátek školy, ale pro fanoušky německého power metalu to znamená jediné – vychází nová deska PRIMAL FEAR „Code Red“! A s ní kapela rovnou sází i nový singl „Cancel Culture“, který se věnuje palčivému problému dnešní společnosti.

Ke skladbě se silným tématem bylo vytvořeno i lyric video. Baskytarista Mat Sinner vysvětluje poselství písně: „Jsou země, kde prostě zmizíš, když řekneš, co si myslíš, což je neúnosné. Ale já nikdy neustupuji. Vždycky jsem byl rebel, nechci se přizpůsobovat. A v některých zemích vůbec vystupovat nepotřebuju. Ano, je to velmi jednoduché.“

Doplňuje ho frontman Ralf Scheepers: „Kultura vzájemných diskuzí se vytratila, což je opravdu neúnosné. Lidé k sobě nemají úctu ani respekt, a to je velmi nebezpečný vývoj a perspektiva do budoucna. Jedná se o stejně smutný vývoj jako se všemi těmi ‚bojovníky s klávesnicí‘, kteří se skrývají za vymyšleným uživatelským jménem, aby uvolnili svou nenávist, žárlivost nebo frustraci. Nikdy to nebudu brát jako pozvánku ‚vítejte na internetu‘ – takhle to prostě nejde!

Recenzi na čtrnáctou studiovou desku německého powermetalového komanda najdete v aktuálním čísle Sparku. V bodování se umístila na skvělém druhém místě! Fyzický nosič pak samozřejmě seženete na Sparkshopu.

Nový Spark
venku od 2. května
Kalendář akcí
28.05. BRUCE SPRINGSTEEN, THE E STR
31.05. METALFEST OPEN AIR
04.06. STING
06.06. NICKELBACK
12.06. ROCK FOR PEOPLE
13.06. BRUJERIA
17.06. ALICE COOPER
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
26.06. BASINFIRE
04.07. SMASHING PUMPKINS
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace