Nový Spark
venku od 1. září
Připomínka starých NIGHTWISH? Tarja a Marko Hietala oznámili společný koncert!

Připomínka starých NIGHTWISH? Tarja a Marko Hietala oznámili společný koncert!

Dva bývalé hlasy finských NIGHTWISH se brzy zase spojí. Pro fanoušky kapely, ale i sólové tvorby Tarji Turunen a Marka Hietaly, se jedná o splněný sen. Zatím je však ohlášen pouze jeden speciální koncert ve Švýcarsku. Které skladby zazní a jak bude vlastně celý koncert probíhat, je zatím záhadou.

Koncert pod širým nebem se uskuteční v rámci festivalu „Z7 Summer Nights“ ve švýcarském Prattelnu 8. července. Jako předkapela vystoupí ILLUMISHADE, projekt vokalistky ELUVEITIE Fabienne Erni. Dodatečně bude oznámen ještě další velmi speciální host. Vstupenky jsou již v prodeji. Zda se dočkáme ohlášení více společných koncertů, není prozatím známo.

První společné vystoupení od Tarjina odchodu z NIGHTWISH se odehrálo 12 let poté, tedy v roce 2017, kdy se zpěvačka sešla na pódiu se svým bývalým spoluhráčem v rámci vystoupení finského vánočního projektu RASKASTA JOULUA.

Tarja byla z NIGHTWISH vyhozena v roce 2005, Marko odešel v lednu 2021. Naštěstí se ani jeden na dlouho nestáhli z hudebního světa. Svár z minulosti je dávno zažehnán, a tak je možná oznámení koncertu ve Švýcarsku jen první vlaštovkou něčeho většího. Kdo ví…

Nový Spark
venku od 1. září
Kalendář akcí
26.09. SOEN
27.10. WALTARI, RUST2DUST
28.10. WALTARI, RUST2DUST
29.10. WALTARI, RUST2DUST
03.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
05.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
07.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
08.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace