Nový Spark
venku od 1. června
Progové legendy GENTLE GIANT znovu vydají své přelomové album

Progové legendy GENTLE GIANT znovu vydají své přelomové album

Prog-rockoví GENTLE GIANT plánují znovu vydat téměř půl století starou nahrávku „Free Hand“ v čerstvém mixu Stevena Wilsona. Termín byl stanoven na 25. června, album se k nám dostane prostřednictvím Alucard Music / Soulfood.

„Free Hand“, které původně vyšlo v červenci 1975, bylo sedmým albem GENTLE GIANT a současně komerčně nejúspěšnějším v jejich dosavadní kariéře. Všichni členové kapely byli multiinstrumentalisty a jejich umělecké cítění je na desce dobře znát. Počin je vnímán jako vyvrcholení vývoje po úspěších předchozích nahrávek „In A Glass House“ a „The Power & The Glory“. V té době kapela hrávala v Evropě a Severní Americe ve společnosti legend jako JETHRO TULL, YES nebo Franka Zappy.

Producent a muzikant Steven Wilson šestačtyřicet let starý titul obohatil svým decentním mixem a pečlivou prací se zvukem, přičemž zachoval svěžest původní nahrávky.

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
12.06. LIVE STREAM EPICA
16.07. ANTHRAX - live stream
18.09. PRIMAL FEAR
20.09. PRIMAL FEAR
21.09. FROG LEAP
22.09. AXEL RUDI PELL
25.09. AXEL RUDI PELL
08.10. TWILIGHT FORCE
26.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
31.10. FAUN
A co FAKKER!?
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace