Nový Spark
venku od 1. července
Progové legendy GENTLE GIANT znovu vydají své přelomové album

Progové legendy GENTLE GIANT znovu vydají své přelomové album

Prog-rockoví GENTLE GIANT plánují znovu vydat téměř půl století starou nahrávku „Free Hand“ v čerstvém mixu Stevena Wilsona. Termín byl stanoven na 25. června, album se k nám dostane prostřednictvím Alucard Music / Soulfood.

„Free Hand“, které původně vyšlo v červenci 1975, bylo sedmým albem GENTLE GIANT a současně komerčně nejúspěšnějším v jejich dosavadní kariéře. Všichni členové kapely byli multiinstrumentalisty a jejich umělecké cítění je na desce dobře znát. Počin je vnímán jako vyvrcholení vývoje po úspěších předchozích nahrávek „In A Glass House“ a „The Power & The Glory“. V té době kapela hrávala v Evropě a Severní Americe ve společnosti legend jako JETHRO TULL, YES nebo Franka Zappy.

Producent a muzikant Steven Wilson šestačtyřicet let starý titul obohatil svým decentním mixem a pečlivou prací se zvukem, přičemž zachoval svěžest původní nahrávky.

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
15.07. LIVING COLOUR, NANDAY
17.07. GEVURAH, VORTEX OF END
17.07. VOIVOD, ACID FORCE
21.07. AC/DC
23.07. THE CULT
27.07. THE BRIDGE CITY SINNERS, LIGHTNIN´ LUKE
28.07. AKHLYS
29.07. KORN, SPIRITBOX
29.07. SCORPIONS
01.08. SUFFOCATION
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace