Nový Spark
venku od 1. března
REFORE: „Máme problém složit song v normální rychlosti.“

REFORE: „Máme problém složit song v normální rychlosti.“

REFORE se za pár let existence stali horkým zbožím na domácí thrashmetalové scéně. Novým, thrashově neurvalým albem „Illusion of Existence“ posouvají své hráčské a skladatelské schopnosti o notný kus dál. Jsem přesvědčen, že určitě zaboduje i za hranicemi naší vlasti, protože tak nadupaných alb v poslední době v thrashmetalovém ranku moc nevyšlo.

Ve Sparku už zabodovalo a tak vám krom recenze v únorovém čísle přinášíme i rozhovor s kytaristou Frantou a bubeníkem Dominikem, v němž mluví o svých inspiračních zdrojích i o nekompromisní energii, která se promítla i do rychlosti čerstvé kolekce.

„Chtěl jsem, ať to album šlape, a když ho slyšíš, máš chuť rozbít všechno kolem. Rychlý a nasraný old school thrash, ale zároveň s citem pro vyhrávky a změny temp,“ říká Dominik. Franta ho s úsměvem doplňuje: „Máme spíš problém složit song v normální rychlosti, co jde zahrát, jak to dělají normální kapely.“

Zatímco únorový Spark už je venku, „Illusion of Existence“ vychází až 16. února. Už teď ho však můžeš pořídit na Sparkshopu .


Nový Spark
venku od 1. března
Kalendář akcí
01.03. HEĽENINE OČI
01.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
01.03. CITRON
02.03. CITRON
02.03. ATHEIST, CRYPTOPSY
02.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
03.03. ATHEIST, CRYPTOPSY
06.03. AMARANTHE, DRAGONFORCE, INFECTED RAIN
06.03. AVATAR
08.03. WARKINGS
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace