Nový Spark
venku od 3. června
Režisér Dobrého rána je členem INSANIA kultu

Režisér Dobrého rána je členem INSANIA kultu

Brno je krásné historií protknuté město proslulé živoucí kulturou a proaktivními občany, je to občas ale taky trochu bizár s podivným údem na hlavním náměstí, do kterého z jakéhosi důvodu každý den ve stejnou dobu někdy desítky někdy jednotky lidí strkají ruce, aby chytly jakousi kuličku. Kdo si ze sebe ale neumí udělat legraci, má smutný život, v Brně je ale veselo. Seriál „Dobré ráno, Brno!“ budiž tomu důkazem.

Stejná triko jako má Honza Kolařík seženeš ZDE

Kontroverzní seriál z produkce České televize se nebojí tít do jakkoli citlivého tématu, ukazuje zákulisí plné kiksů, drog i milostných aférek. Dělá si legraci ze sebe i ze všech okolo. Satirický seriál se těší obliby nejen u brněnských diváků, ČT proto natočila druhou sérii.

V nové sérii odhaluje režisér Dobrého rána Mirek v podání herce Jana Kolaříka svůj výtečný hudební vkus, když na sebe bere triko kapely INSANIA, kapela se k natáčení vyjadřuje s potěšením: „Herec Jan Kolařík natáčí druhou řadu TV seriálu "Dobré ráno, Brno!" v tričku Grrrotesky. Fotku krademe ze seznamu z rozhovoru se scenáristou Janem Prušinovským a díííky, rozjasnilo nám to den! Byli jsme přesvědčení, že ten pád z okna v posledním díle byl smrtelný... ale nejspíš stačilo obléci tričko GRRRotesky... a Honza Kolařík je opět na nohou.“

Nejen pecky z aktuálního alba „Grrrotesky“ můžete přijít živě vychutnat 18. ledna na speciálním koncertě v Praze v Akropoli. Kapela si na tuto akci připravila několik překvapení: „Jedním z těch, které prozradíme předem, je playlist, ve kterém vzkřísíme několik starých písniček, které už běžně nehrajeme,“ uvedl lídr kapely Poly. „Většinu z nich si odhlasovali naši fanoušci v anketě na našem Facebooku,“ dodává. Hostem večera bude výjimečné hudební seskupení PROJEKT XIII, které vystoupí se svou vizuální show.

Nový Spark
venku od 3. června
Kalendář akcí
14.06. BRUJERIA, ABORTION, ATTACK OF RAGE
17.06. BIOHAZARD, DOWNSET
17.06. ALICE COOPER
19.06. HATEBREED, CROWBAR
23.06. DROPKICK MURPHYS, BAD RELIGION, AGNOSTIC FRONT
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
26.06. BASINFIRE
27.06. BOSTON MANOR
30.06. EXTREME, RICHIE KOTZEN
03.07. OBSCENE EXTREME
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace