Nový Spark
venku od 30. srpna
RockOpera Praha pojede s Malým princem do Norska

RockOpera Praha pojede s Malým princem do Norska

Foto: Libor Nedvídek

RockOpera Praha uzavřela svoji jarní sezónu s první reprízou svého nejnovějšího přírůstku v hororové sérii, Frankensteinem. V létě ji ovšem čeká spousta zajímavých vystoupení. To nejexkluzivnější se odehraje v Norsku.

Divadlo vyjede do Norska s rockovou operou pro celou rodinu Malý princ. V hlavních rolích se zahraničním divákům představí Pavla Forest, Irina Andreeva a Marie Steigerwaldová. Představení proběhne 10. srpna v přírodním amfiteátru Høgget.


„Severské země nás zajímaly odjakživa. Doufáme, že plánované vystoupení předesílá nějakou trvalejší spolupráci. V Norsku jsme narazili na příjemné lidi a ojedinělé prostředí přírodního amfiteátru Høgget, v němž představíme Malého prince jako side specific project,“ říká zpěvačka, libretistka a výkonná ředitelka Pavla Forest.

RockOpera Praha bude v létě ovšem jezdit i po České republice, a to v rámci probíhající Vymítač Tour. 25. června zahraje na nádvoří brněnského hradu Špilberk a 20. července v letním kině v Miroslavi u Brna předvede svoji show před koncertem skotských rockových legend Nazareth. 24. srpna pak přijede s Vymítačem na kroměřížskou Pionýrskou louku.

Diváci si navíc již nyní mohou kupovat vstupenky na podzimní sezónu, která začíná už 19. září s Faustem.

Nový Spark
venku od 30. srpna
Kalendář akcí
18.09. Dead Letter Circus, Siamese, Daze Of June
21.09. Overkill, Destruction, Flotsam & Jetsam, Rezet
21.09. Tattoo Grand Prix
21.09. Deafheaven & Touché Amoré, Portrayal Of Guilt
23.09. Rivers of Nihil, Black Crown, Initiate, MOL, Orbit Culture
25.09. Magic sword
28.09. Protector, Lahar, Mörkhimmel
01.10. Paul Gilbert
02.10. Protector, Denet
02.10. Airbourne
A co FAKKER!?