Nový Spark
venku od 30. ledna
RockOpera Praha pojede s Malým princem do Norska

RockOpera Praha pojede s Malým princem do Norska

Foto: Libor Nedvídek

RockOpera Praha uzavřela svoji jarní sezónu s první reprízou svého nejnovějšího přírůstku v hororové sérii, Frankensteinem. V létě ji ovšem čeká spousta zajímavých vystoupení. To nejexkluzivnější se odehraje v Norsku.

Divadlo vyjede do Norska s rockovou operou pro celou rodinu Malý princ. V hlavních rolích se zahraničním divákům představí Pavla Forest, Irina Andreeva a Marie Steigerwaldová. Představení proběhne 10. srpna v přírodním amfiteátru Høgget.


„Severské země nás zajímaly odjakživa. Doufáme, že plánované vystoupení předesílá nějakou trvalejší spolupráci. V Norsku jsme narazili na příjemné lidi a ojedinělé prostředí přírodního amfiteátru Høgget, v němž představíme Malého prince jako side specific project,“ říká zpěvačka, libretistka a výkonná ředitelka Pavla Forest.

RockOpera Praha bude v létě ovšem jezdit i po České republice, a to v rámci probíhající Vymítač Tour. 25. června zahraje na nádvoří brněnského hradu Špilberk a 20. července v letním kině v Miroslavi u Brna předvede svoji show před koncertem skotských rockových legend Nazareth. 24. srpna pak přijede s Vymítačem na kroměřížskou Pionýrskou louku.

Diváci si navíc již nyní mohou kupovat vstupenky na podzimní sezónu, která začíná už 19. září s Faustem.

Nový Spark
venku od 30. ledna
Kalendář akcí
22.02. RAGE, SERENITY, VANISH
22.02. NÁROĎÁK CROSSOVER FEST
24.02. THE AUSTRALIAN PINK FLOYD SHOW
24.02. OBSCURA, GOD DETHRONED, THULCANDRA, FRACTAL UNIVERSE
25.02. STARSET
25.02. OBSCURA, GOD DETHRONED, THULCANDRA, FRACTAL UNIVERSE
27.02. DESTRUCTION, LEGION OF THE DAMNED, SUICIDAL ANGELS, FINAL BREATH
27.02. GOST, SVART CROWN
28.02. NÁROĎÁK THRASH FEST
29.02. Ozzy Osbourne, Judas Priest
A co FAKKER!?