Nový Spark
venku od 1. prosince
Román „Vám už z toho jebe, desátníku!“ je oficiálně venku

Román „Vám už z toho jebe, desátníku!“ je oficiálně venku

Včerejší sváteční den měl pro vydavatelství Smile Music dvojnásobný náboj. Kromě výročí pádu totality, také konečně vyšel "Desátník", publikace, která by za minulého režimu nikdy nemohla spatřit světlo světa.

„Dokud vám z uší nepochčije krev! Ten nás určitě poslouchal,“ neodpustil si kdosi. Gorily mezitím měly fofr odnést bubáka ven a co nejdál pryč. Krev z uší přece jen může také – krom poslechu HELLRAZÖR – indikovat prasklou lebku, a to nikdo nechce mít na krku. Tedy, na krku ne tu prasklou lebku, i když to taky, nýbrž ten čin. Jakkoli v této souvislosti oprávněný, drogové podsvětí má koneckonců své neúprosné zákony. „Jojo, kdo de do války, muže v ní padnout. Přece věděl, že to co dělá, je zakázaný. Což mu doma v Timbuktu, či který prdeli světa maminka nikdy neřekla, že dělat zakázaný věci se nesmí? Teď ho za to stihnul trest.“ Tím to Danny shrnul a všichni se opět věnovali zábavě. Nálada překypovala, holky dávno trsaly nahoře bez, konzumované nápoje byly čím dál tvrdšího rázu, v zákoutích klubu se prováděly rozličné sexuální praktiky, kdežto v ulicích okolo klubu rozjela policie zátah proti špatně parkujícím vozidlům. Noc z pátku na sobotu jako každá jiná.

Pokračování v románu...

Knihu Vám už z toho jebe, desátníku! seženete v našem Sparkshopu!

Nový Spark
venku od 1. prosince
Kalendář akcí
23.04. HELLOWEEN
18.06. GUNS N‘ ROSES
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace