Nový Spark
venku od 1. července
SABATON: Frontový deník – kapitola II.

SABATON: Frontový deník – kapitola II.

Vydání novinky švédských SABATON se nezadržitelně blíží. 4. března je den, kdy si budeme moci poslechnout všech jedenáct nových skladeb na desce „The War To End All Wars“.

Již nyní si můžete nové album přeobjednat na Sparkshopu. Pro prvních sto z vás máme připravený exkluzivní plakát ve formátu A2 podepsaný všemi členy kapely!

SABATON nedávno zveřejnili nový videoklip ke skladbě „The Unkillable Soldier“. Hlavní postavou příběhu je britský armádní důstojník narozený v Belgii Adrian Carton de Wiart, kterého v klipu hraje Indy Neidell. Adrian se účastnil čtyř válek, během nichž se ukázal jako nezničitelný voják. Byl střelen do obličeje, hlavy, břicha, kotníku, nohy, kyčle a ucha. Oslepl na levé oko, přežil dvě letecké havárie a dokonce si utrhl vlastní prsty, když mu je lékař odmítl amputovat. Válku si podle jeho slov užíval. Pokojně zemřel ve věku 83 let v roce 1963.

Skladbu komentuje Tomáš Vítek, který se účastnil novinářské premiéry v Belgii: „Rytmicky svižný a úderný song No. 4 ‚The Unkillable Soldier‘ nakopává pozitivní energií, že Joakimovi prominete rýmy fire – wire nebo madness – sadness. Horký kandidát na stabilní součást koncertního setlistu a příjemné kytarové sólo. Učebnice SABATON metalu.“


Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
17.07. GEVURAH, VORTEX OF END
17.07. VOIVOD, ACID FORCE
17.07. JUNGLE ROT, DEAD CARNAGE, BLOODY OBSESSION
20.07. OBSCENE REVENGE
21.07. AC/DC
21.07. HELLRIPPER, CLOAK, HIGH COMMAND
23.07. THE CULT
27.07. THE BRIDGE CITY SINNERS, LIGHTNIN´ LUKE
28.07. AKHLYS
29.07. KORN, SPIRITBOX
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace