Nový Spark
venku od 1. března
SABATON: Frontový deník – kapitola II.

SABATON: Frontový deník – kapitola II.

Vydání novinky švédských SABATON se nezadržitelně blíží. 4. března je den, kdy si budeme moci poslechnout všech jedenáct nových skladeb na desce „The War To End All Wars“.

Již nyní si můžete nové album přeobjednat na Sparkshopu. Pro prvních sto z vás máme připravený exkluzivní plakát ve formátu A2 podepsaný všemi členy kapely!

SABATON nedávno zveřejnili nový videoklip ke skladbě „The Unkillable Soldier“. Hlavní postavou příběhu je britský armádní důstojník narozený v Belgii Adrian Carton de Wiart, kterého v klipu hraje Indy Neidell. Adrian se účastnil čtyř válek, během nichž se ukázal jako nezničitelný voják. Byl střelen do obličeje, hlavy, břicha, kotníku, nohy, kyčle a ucha. Oslepl na levé oko, přežil dvě letecké havárie a dokonce si utrhl vlastní prsty, když mu je lékař odmítl amputovat. Válku si podle jeho slov užíval. Pokojně zemřel ve věku 83 let v roce 1963.

Skladbu komentuje Tomáš Vítek, který se účastnil novinářské premiéry v Belgii: „Rytmicky svižný a úderný song No. 4 ‚The Unkillable Soldier‘ nakopává pozitivní energií, že Joakimovi prominete rýmy fire – wire nebo madness – sadness. Horký kandidát na stabilní součást koncertního setlistu a příjemné kytarové sólo. Učebnice SABATON metalu.“


Nový Spark
venku od 1. března
Kalendář akcí
24.03. APOCALYPTICA, EPICA
25.03. CANNIBAL CORPSE, DARK FUNERAL, INGESTED, STORMRULER
29.03. CULT OF LUNA, RUSSIAN CIRCLES, SVALBARD
06.04. WARBRINGER, EVIL INVADERS, SCHIZOPHRENIA, guest
13.04. BROTHER FIRETRIBE
13.04. LIK, MASS WORSHIP
18.04. LOUDNESS
18.04. WELSHLY ARMS
21.04. RHAPSODY OF FIRE
26.04. AVRIL LAVIGNE
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace