Nový Spark
venku od 1. srpna
SABATON připomínají vydání alba „The Art Of War“ padesátiminutovým videem

SABATON připomínají vydání alba „The Art Of War“ padesátiminutovým videem

Koncem května uplynulo magických 13 let od vydání čtvrté studiovky SABATON „The Art Of War“, která významně nasměrovala jejich kariéru jedné z nejúspěšnější a nejpopulárnější švédské metalové kapely. Při té příležitosti vypustila sestava speciální klip.

Obsáhlý výběr nahrávek a merche SABATON najdete v našem Sparkshopu

Jde o obsáhlé padesátiminutové video, které je složeno ze všech skladeb nahrávky „The Art Of War“ s doprovodnou grafikou a vizuály, jež umožňují vychutnat si poslech dosud nepoznaným způsobem. Kapela ke svému dílu uvádí: „Nyní dostanete možnost prožít desku tak, jak bylo původně zamýšleno, tedy od začátku do konce. V dnešní době většina lidí poslouchá spíš jednotlivé písně a spoustu dobrých skladeb tak prošvihne. Nyní vás vyzýváme, abyste přerušili své zvyky, udělali si čas a užili si toto album naplno. A možná se dozvíte něco nového!“


Nahrávka „The Art Of War“, první koncepční v kariéře SABATON, je inspirována spisy generála Sun Tzu, slavného vojenského taktika ze starověké Číny. Stejně jako má jeho kniha „Art of War“ 13 kapitol, z nichž každá pojednává o jiném aspektu války, má album taktéž 13 skladeb, přičemž každá vypráví o jiné historické bitvě.

V pořadí čtvrtý počin byl produkován v Abyss Studios Peterem a Tommym Tägtgrenovými a najdeme na něm některé z nejoblíbenějších skladeb kapely, např. „Ghost Division“ nebo „40:1“.

Nový Spark
venku od 1. srpna
Kalendář akcí
09.08. BRUTAL ASSAULT
14.08. LIMP BIZKIT
18.08. ROCK CASTLE 2022
25.08. SABATON, AVATAR, BLOODBOUND
12.11. ALTER BRIDGE, HALESTORM, MAMMOTH WVH
16.02. VILE VALLO
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace