Nový Spark
venku od 1. prosince
SABATON se pochlubili videoklipem z Česka a ohlašují nové studiové album

SABATON se pochlubili videoklipem z Česka a ohlašují nové studiové album

Švédská powermetalová divize SABATON si na konec října připravila hned dvě zásadní novinky. Tou první je nový videosingl „Christmas Truce“, druhou ohlášení nové studiové desky „The War To End All Wars“. V pořadí desátý počin vyjde 4. března 2022 tradičně prostřednictvím Nuclear Blast.

Předprodej chystané desky SABATON i další nahrávky a merch najdete v našem Sparkshopu

Skladba, jejíž videoklip natáčeli SABATON v Rožmitále pod Třemšínem ve spolupráci s českou produkcí, nakládá s tématem známým jako „Vánoční příměří“. Basák kapely Pär Sundström vysvětluje: „Když jsme se rozhodli napsat písně o První světové válce, bylo toto téma naší nejvyšší prioritou. Jednak jde o nejžádanější téma našich fanoušků, zároveň je pro nás nejemotivnějším momentem války. Na této písni jsme pracovaly roky, protože jsme chtěli, aby hudba upřímně odrážela náladu. Šlo o velkou výzvu, ale cítíme, že se nám podařilo napsat skladbu, která zachycuje ducha tohoto dne, jenž se odehrál před víc než stoletím.“

„Christmas Truce“ předznamenává novou studiovou nahrávku SABATON „The War To End All Wars“. Kapela se opět ponořila hluboko do zvěrstev, malých zázraků a dalšího dění kolem První světové války a posluchači mohou očekávat vzrušující jízdu o jedenácti dějstvích.


Tracklist „The War To End All Wars“

1 Sarajevo
2 Stormtroopers
3 Dreadnought
4 The Unkillable Soldier
5 Soldier Of Heaven
6 Hellfighters
7 Race to the Sea
8 Lady Of The Dark
9 The Valley Of Death
10 Christmas Truce
11 Versailles

Album vyjde tradičně na CD, v digitální verzi a také v nepřeberném množství různých variant LP, boxsetů a dalších formátů.

Nový Spark
venku od 1. prosince
Kalendář akcí
02.12. CHRIS BAY
03.12. WINTER MASTERS OF ROCK
08.12. ZEAL AND ARDOR, SOOMA
09.12. ARSTÍDIR
09.12. LEAVE'S EYES
10.12. URIAH HEEP
11.12. BLEED FROM WITHIN, HUMANITY'S LAST BREATH, ALLT
11.12. CROBOT
11.12. BADFLOWER, DEAD POET SOCIETY
13.12. TARJA - CHRISTMAS PEACE
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace