Nový Spark
venku od 1. března
SABATON v novém klipu vzdávají hold nezničitelnému vojákovi

SABATON v novém klipu vzdávají hold nezničitelnému vojákovi

Vydání nového alba švédské metalové mašiny SABATON se blíží. Aby se vám zkrátilo čekání na 4. březen, kdy „The War to End All Wars“ vychází, kapela natočila videoklip k singlu „The Unkillable Soldier“.

Skladba je inspirována životem Adriana Cartona de Wiarta, který se ve čtyřech válkách během šesti desetiletí ukázal jako nejnezničitelnější voják všech dob. Britský armádní důstojník narozený v Belgii přežil několik leteckých neštěstí, přišel o oko a ruku a utrpěl jedenáct těžkých zranění. Svůj život plně zasvětil vojenským službám. Kdykoli byla válka, byl tam Adrian Carton De Wiart. „Upřímně řečeno, válku jsem si užil,“ řekl a v roce 1963 pokojně zemřel ve věku 83 let.

Baskytarista Pär Sundström uvádí: „Příběh Sira Adriana Cartona De Wiarta reprezentuje SABATON v mnoha ohledech, ale především proto, že se nikdy nevzdal navzdory tomu, co všechno se mu stalo. Život této zajímavé postavy nás opravdu uchvátil.“

Nové album si již teď můžete předobjednat na Sparkshopu. Pro prvních sto objednávajících máme připravený exkluzivní plakát formátu A1 podepsaný všemi členy kapely!


Nový Spark
venku od 1. března
Kalendář akcí
29.03. CULT OF LUNA, RUSSIAN CIRCLES, SVALBARD
06.04. WARBRINGER, EVIL INVADERS, SCHIZOPHRENIA, guest
13.04. BROTHER FIRETRIBE
13.04. LIK, MASS WORSHIP
18.04. LOUDNESS
18.04. WELSHLY ARMS
21.04. RHAPSODY OF FIRE
26.04. AVRIL LAVIGNE
03.05. SWALLOW THE SUN, AVATARIUM, SHORES OF NULL
10.05. SABATON
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace