Nový Spark
venku od 1. září
SALIVA uctívají památku svého zesnulého kytaristy Waynea Swinnyho novým klipem

SALIVA uctívají památku svého zesnulého kytaristy Waynea Swinnyho novým klipem

Američtí rockeři SALIVA zveřejnili nový videoklip ke skladbě „Come Back Stronger“. Kapela potřebovala čas, aby se oklepala ze smrti kytaristy Waynea Swinnyho před šesti měsíci. Nyní o sobě dává znovu vědět a vypadá to, že se vrací „silnější než kdy dříve“.

Skladba s příznačným názvem „Come Back Stronger“ je převzata z posledního alba SALIVY „Revelation“, které vyšlo 8. září. Jedná se o první počin kapely od náhlého skonu původního kytaristy Waynea Swinnyho, který zemřel přímo na turné. Příčinou byla krevní sraženina na mozku.

Videoklip ke skladbě byl natočen 16. března 2023, pouhých pět dní před Swinnyho smrtí, a je věnováno zesnulému kytaristovi.

Zpěvák Bobby Amaru se nedávno vyjádřil k otázce, jaké bylo udržet kapelu v chodu po tragické ztrátě spoluhráče a přítele: „Ani nevím, jak přesně to vyjádřit slovy. Takový je prostě život, a když se dějí špatné věci, nic s tím nenaděláte. Pokusíme se ho uctít tím správným způsobem, tak jak by to chtěl on. Chceme vzdát hold člověku, jakým byl, a pokračovat v jeho odkazu.“

Nový Spark
venku od 1. září
Kalendář akcí
26.09. SOEN
27.10. WALTARI, RUST2DUST
28.10. WALTARI, RUST2DUST
29.10. WALTARI, RUST2DUST
03.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
05.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
07.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
08.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace