Nový Spark
venku od 1. prosince
SATYRICON se vrací k metalu, po sedmi letech vydají nové album

SATYRICON se vrací k metalu, po sedmi letech vydají nové album

Blackmetaloví myslitelé SATYRICON vydají příští rok v květnu po sedmi letech nové studiové album. Kapela to uvedla na sociálních sítích.

„S potěšením můžeme potvrdit, že se v létě 2024 poprvé po pěti letech vrátíme na scénu. Budeme se soustředit na evropské festivaly a v současné době nemáme žádné plány na turné mimo ně. V současné době pracujeme na novém albu, jehož vydání je naplánováno na květen 2024.“

SATYRICON na Sparkshopu

SATYRICON se po posledním řadovém počinu „Deep Calleth Upon Deep“ z roku 2017 věnovali koncepčně odlišným projektům, přičemž tyto ambice zvěčnili zhudebněnou výstavou Satyricon & Munch uvedenou v loňském roce.

Nyní tedy nastal čas vrátit se k běžnější metalové agendě. „Opravdu se těšíme, že vám zahrajeme zbrusu nové i staré písně a že vás opět uslyšíme zpívat, křičet a skandovat jako armádu, kterou jste. Všechny termíny zveřejníme, jakmile budou potvrzeny a schváleny. Bude to skvělé!"

Nový Spark
venku od 1. prosince
Kalendář akcí
05.12. FEAR FACTORY, BUTCHER BABIES, IGNEA, GHOSTS OF ATLANTIS
06.12. THE ABBEY
07.12. MALEVOLENCE, SYLOSIS, GUILT TRIP, JUSTICE FOR THE DAMNED
07.12. PRODIGY
08.12. HÄMATOM, MILOŠ MEIER
08.12. HARLEJ
09.12. HÄMATOM, MILOŠ MEIER
09.12. HARLEJ
14.12. HARLEJ, ECLIPSE
15.12. HARLEJ
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace