Nový Spark
venku od 1. července
SCORPIONS dostanou k šedesátinám vlastní film

SCORPIONS dostanou k šedesátinám vlastní film

Němečtí SCORPIONS se v dohledné době přidají mezi kapely, které mají svůj vlastní film. Podle magazínu Deadline se bude jmenovat podle jejich největšího hitu Wind of Change a mezi diváky by se mohl dostat už příští rok, kdy si kapela bude připomínat šedesát let od svého založení.

Ve vzniku filmu má prsty původem íránský herec a producent Ali Afshar, respektive jeho společnost ESX Entertainment, který do role režiséra pasoval Francouze Alexe Ranarivela. Společně v minulosti dělali například na akčním dramatu Born a Champion (2021) nebo snímku Ride (2018).

SCORPIONS na Sparkshopu

„Když moje rodina utekla z Íránu do USA, hudba SCORPIONS změnila můj život, neřku-li ho zachránila. Doufám, že odvyprávěním jejich příběhu se nám podaří podobně inspirovat celý svět,“ vyznává se ze své lásky ke kapele Afshar.

„Jejich hudba je velkou součástí naší kultury. Jejich zvuk je sugestivní a v rámci žánru nepřekonatelný, což je jeden z důvodů, proč hity jako , Rock You Like a Hurricane‘ nebo ,Still Loving You‘ pořád hojně zní z rádií nebo z filmových soundtracků a jejich muzika stále oslovuje nové a nové fanoušky po celém světě.“

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
20.07. OBSCENE REVENGE
21.07. AC/DC
21.07. HELLRIPPER, CLOAK, HIGH COMMAND
23.07. THE CULT
27.07. THE BRIDGE CITY SINNERS, LIGHTNIN´ LUKE
28.07. AKHLYS
29.07. SCHOOL DRUGS
29.07. SCORPIONS
31.07. HEMLOCK, MADRAIN
01.08. SUFFOCATION
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace