Nový Spark
venku od 3. června
SEBASTIEN vypouštějí třetí singl z chystané desky „Quo Vadis“

SEBASTIEN vypouštějí třetí singl z chystané desky „Quo Vadis“

Třetí singl z alba „Quo Vadis" je tu. V novém hymnicky power metalovém singlu SEBASTIEN, „Smutky", hostuje výrazná česko-italská zpěvačka Shirley Tracanna (EMREI'S, ex-WISHMASTERS).

Frontman kapely Jiří Rain vysvětluje námět textu: „Skladba je pomyslným dialogem Člověka s Matkou Přírodou. Dnešní člověk žijící v "betonové džungli" tráví většinu svého času ve virtuálním světě. Přesto podvědomě touží aspoň na chvíli odhodit okovy moderní civilizace, vyběhnout bosý do přírody a pocítit zapomenutou svobodu volnosti. I sama příroda člověka volá a touží po hlubším propojení se svým odrostlým dítětem, ale její hlas je zastřený hlukem městské každodennosti. Ve vzájemném smutku po tom druhém se v novém singlu na okamžik potkávají. Stráví spolu pár snových chvil a sdělí si své tajné touhy. Chápou se. Člověk se ale musí vrátit do svých "čtyř stěn" a vztah "dítěte" a jeho "matky" tak zůstává zakázanou láskou."

Předprodej na Sparkshopu

Album „Quo Vadis“ spatří světlo světa 28. června. Jedenáctipísňové album bude obsahovat mimo jiné exkluzívní duet s legendárním Láďou Křížkem (CITRON, KREYSON) - cover verzi hitu kapely OLYMPIC, „Slzy tvý mámy“. O mix a mastering nahrávky se nepostaral nikdo jiný, než původní producent SEBASTIEN, Roland Grapow (MASTERPLAN, ex-HELLOWEEN).

Nový Spark
venku od 3. června
Kalendář akcí
23.06. DROPKICK MURPHYS, BAD RELIGION, AGNOSTIC FRONT
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
26.06. BASINFIRE
27.06. BOSTON MANOR
30.06. EXTREME, RICHIE KOTZEN
03.07. OBSCENE EXTREME
03.07. ROD STEWART
04.07. SMASHING PUMPKINS
11.07. ROYAL BLOOD
11.07. MASTERS OF ROCK
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace