Nový Spark
venku od 1. února
SEBASTIEN: „Obal nového alba poukazuje na prázdnotu dnešního člověka“

SEBASTIEN: „Obal nového alba poukazuje na prázdnotu dnešního člověka“

I když muzikanti ze SEBASTIEN v minulosti ochutnali zahraniční pódia ve společnosti slavnějších kolegů, stále se tak trochu prali s větrnými mlýny. A přišel radikální řez.

Dost bylo anglicky zpívaných textů, rodná řeč se napevno zahnízdila v umělecké kuchyni symfonické powermetalové kapely. Základním kamenem změny se pak stalo nové album „Integrity“, které vychází 11. prosince.


Nová tvář SEBASTIEN si získává pozornost, která utěšeně hutní. Určitý rozruch mezi fanoušky způsobil přebal nového alba. Spekulace o významu dvou kovových skulptur na nahrávce „Integrity“ jsou žádoucí a pochopitelné, přesto existuje univerzální vysvětlení, které můžeme na motiv aplikovat. „Postavy na obalu alba ,Integrity‘ poukazují na určitou prázdnotu dnešního člověka. Všichni se snaží být nablýskaní navenek, ale uvnitř je pusto. Virtuální vztahy vládnou, ale jsou plané. Fakt, že máš pět tisíc přátel na facebooku, a přitom není s kým jít na kafe, je hodně alarmující. Notabene, když jde dnes kluk s holkou na rande, mají často oba s sebou mobily a místo konverzace ťukají do displeje, případně ještě se sluchátky na uších,“ říká bez obalu frontman Jirka Rain, který se netají tím, že je i v současné moderní době inspirován bohatou historií, kterou ostatně vystudoval na vysoké škole.

Velký materiál o novince „Integrity“ čtěte v prosincovém Sparku.

Nový Spark
venku od 1. února
Kalendář akcí
01.03. HEĽENINE OČI
01.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
01.03. CITRON
02.03. CITRON
02.03. ATHEIST, CRYPTOPSY
02.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
03.03. ATHEIST, CRYPTOPSY
06.03. AMARANTHE, DRAGONFORCE, INFECTED RAIN
06.03. AVATAR
08.03. WARKINGS
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace