Nový Spark
venku od 2. května
SEBASTIEN vítají dva nové členy

SEBASTIEN vítají dva nové členy

Domácí melodic metalová kapela SEBASTIEN řádně omlazuje sestavu. Za odejitého baskytaristu Petriho Kallia nastupují hned dva mladí borci. Kapela se tak chystá na velký rok 2024.

SEBASTIEN na Sparkshopu

Začátkem roku oficiálně opustil řady SEBASTIEN jeho dlouholetý baskytarista Petri Kallio. Odchod proběhl v přátelském duchu, leč uprázdněné místo mistra tlustých strun bylo potřeba zaplnit. Kapelník George Rain vyřešil nastalou situaci šalamounsky. Nabral rovnou dva nové členy, kytaristu Adama Ironstrika a basáka Vojtu Škráčka.

Kytarista Adam vedle SEBASTIEN působí i v kapele REBEL a s Georgem byl v kontaktu již od léta 2023, kdy se účastnil několik kapelních zkoušek. Svým kytarovým umem tak dává frontmanovi prostor více se soustředit na zpěv.

Baskytarista Vojta působil před SEBASTIEN v několika východočeských kapelách a s kapelníkem se setkal při nahrávání speciální verze skladby „Věřím“ pro film „Stříbrné requiem“ z produkce 11:11 Production.

Připomeňme si úspěšný singl „Tornádo“, který na Spotify získal téměř půl milionu streamů a těšme se, co rok 2024 přinese pro SEBASTIEN a jejich fans nového.

Aktuální sestava SEBASTIEN:
George Rain – zpěv, kytara
Adam Ironstrike – kytara
Vojtěch Škráček – baskytara
Pavel „Dvorkys“ Dvořák - klávesy
Lucas R. - bicí

Nový Spark
venku od 2. května
Kalendář akcí
28.05. BRUCE SPRINGSTEEN, THE E STR
31.05. METALFEST OPEN AIR
04.06. STING
06.06. NICKELBACK
12.06. ROCK FOR PEOPLE
13.06. BRUJERIA
17.06. ALICE COOPER
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
26.06. BASINFIRE
04.07. SMASHING PUMPKINS
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace