Nový Spark
venku od 2. května
SEBASTIEN vypalují první singl s lyric videem z „Quo Vadis“ a spouští předobjednávky

SEBASTIEN vypalují první singl s lyric videem z „Quo Vadis“ a spouští předobjednávky

Právě teď vychází zbrusu nový singl SEBASTIEN obohacený o zbrusu nový lyric videoklip ke skladbě, která nese stejné jméno jako celá deska – „Quo Vadis“.

V titulním singlu nás kapela vede k zamyšlení: "Kam zmizí každý náš prožitý okamžik? Na Zemi jsme jen hosty a čas je neúprosným rámcem naší „návštěvy“. Plátnem pro naše dílo… Nazí na svět přicházíme a nazí se s ním budeme loučit. Kdyby sis mohl zvenku prohlédnout svůj život od začátku do konce, vteřinu za vteřinou, líbil by se ti tvůj příběh? Jak trávíš svou náruč okamžiků ty? Kam vlastně kráčíš, člověče…? QUO VADIS?"

Společně s lyric videem spouští kapela předprodej nové desky, objednávat můžete exkluzivně na Sparkshopu . Nová deska kromě deseti autorských písní láká na exkluzívní duet George Raina s legendárním Láďou Křížkem (CITRON, KREYSON) - cover verzi hitu kapely OLYMPIC, „Slzy tvý mámy“. O mix a mastering nahrávky se nepostaral nikdo jiný, než původní producent SEBASTIEN, Roland Grapow (MASTERPLAN, ex-HELLOWEEN).

Nový Spark
venku od 2. května
Kalendář akcí
28.05. BRUCE SPRINGSTEEN, THE E STR
31.05. METALFEST OPEN AIR
04.06. STING
06.06. NICKELBACK
12.06. ROCK FOR PEOPLE
13.06. BRUJERIA
17.06. ALICE COOPER
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
26.06. BASINFIRE
04.07. SMASHING PUMPKINS
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace