Nový Spark
venku od 1. září

Sedmičku zahltí TOUCHÉ AMORÉ, BIRDS IN ROW a NO OMEGA


Touché Amoré (USA) + Birds in Row (FRA)
17. 5. 2014, 19:30
007 Strahov, Praha
Vstup: 277 Kč


www.conspiracy.cz

Pokud se rádi utápíte v emo náladách a vyžíváte se v utrpení cizích, pak na tuto sobotu zrušte naplánovanou sebevraždu a radši se vydejte na strahovský kopec, kde vystoupí dvě kapely, které vám říznou přímo do žil. Amíci TOUCHÉ AMORÉ si z bolestíských nálad udělali živnost. Jejich základy jsou postavené na starém dobrém screamu, ale jejich hlavní síla tkví v uplakaných (avšak krásných) kytarových melodiích. Co na tom, že nejde o žádné košaté skladby – na většinu songů jim stačí dvě minutky, ve kterých však Jeremy Bolm stihne odvyprávět jeden ze svých příběhů, kterým by klidně šlo věnovat samostatný film.

Ještě předtím vás však rozčísne francouzské hardcorové trio BIRDS IN ROW, kolegové ze stáje Deatwish Inc., kteří jdou na věc trošičku méně poeticky - pokud si zaberete místo v první řadě, dost možná skončíte poplivaní od hlavy až k patě; a také švédští uřvanci NO OMEGA, kteří se vyžívají jak v hardcorové rychlopalbě, tak v temnějších post-metalových zákoutích s odérem sludge.

Nový Spark
venku od 1. září
Kalendář akcí
25.09. AXEL RUDI PELL
08.10. TWILIGHT FORCE
26.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
31.10. FAUN
12.01. APOCALYPTICA, EPICA
23.04. HELLOWEEN
18.06. GUNS N‘ ROSES
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace