Nový Spark
venku od 2. dubna
SEPULTURU opustil bubeník Eloy Casagrande. Míří do SLIPKNOT?

SEPULTURU opustil bubeník Eloy Casagrande. Míří do SLIPKNOT?

Bubeník Eloy Casagrande opustil SEPULTURU. Ta se tak na rozlučkové turné vypraví s náhradníkem. Kapela prý byla rozhodnutím svého služebně nejmladšího člena zaskočena, přičemž mezi fanoušky zatím zesílily spekulace, že třiatřicetiletý muzikant se stává novou posilou SLIPKNOT.

Informace o problémech na bubenickém postu přicházejí zhruba dvě měsíce poté, co SEPULTURA oznámila, že se letos vypraví na své rozlučkové turné Celebrating Life Through Death. O zaječích úmyslech svého bubeníka, který se k ní přidal v roce 2011, se sestava dozvěděla začátkem února, prý jen pár dní před první plánovanou zkouškou na toto turné.

„Eloy Casagrande kapelu informoval o tom, že opouští SEPULTURU, aby mohl pokračovat v kariéře v jiném projektu. Překvapilo nás to, protože aniž by nás varoval, opustil kapelu okamžitě a s ní vše, co s ní souvisí,“ píše SEPULTURA v oficiálním vyjádření.

SEPULTURA na Sparkshopu

Trn z paty jí vytáhl teprve jedenadvacetiletý rodák z New Yorku Greyson Nekrutman, původním zaměřením jazzový bubeník. „Nebojácný přístup SEPULTURY k objevování nových oblastí v metalové sféře je něco, co jsem vždy obdivoval a co jsem se snažil napodobit ve svém vlastním hudebním úsilí,“ ocenil na kapele muzikant, který loni posílil rovněž řady SUICIDAL TENDENCIES.

Co se týče Casagrandeho dalšího angažmá, fanoušci už loni, po rozchodu s Jayem Weinbergem, začali spekulovat, že šikovný Brazilec by se mohl stát novým členem SLIPKNOT. Schopnosti by na to jistě měl, jestli to však bude vůbec kdy potvrzeno, je u maskované kapely otázkou…

Se SEPULTUROU se budeme moct rozloučit i v Česku, a to 23. listopadu v pražském O2 Universu.

Nový Spark
venku od 2. dubna
Kalendář akcí
22.04. LORDI
23.04. LORDI
25.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
26.04. MIDNIGHT, CYCLONE, HIGH COMMAND
26.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
27.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
28.04. GLENN HUGHES
30.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
01.05. MARDUK, ORIGIN, DOODSWENS
03.05. PROTHEUS, KOMUNÁL
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace