Nový Spark
venku od 1. července
Seznamte se s HOW WE END! Tvrdší AMARANTHE?

Seznamte se s HOW WE END! Tvrdší AMARANTHE?

Na obzoru je další superkapela neboli seskupení muzikantů, kteří si v minulosti udělali jméno už v jiných projektech. A nutno říct, že přinejmenším na papíře vypadají HOW WE END, jak si říkají, vskutku atraktivně.

V prvé řadě v sestavě najdeme dvojici vokalistů, a to Divu Satanicu, která nedávno odešla z thrashové úderky NERVOSA, a Jakea E, bývalého zpěváka AMARANTHE. Genderově vyvážené duo svírá rovněž kytary: Jean Majura má za sebou hraní s EVANESCENCE, Tom Naumann je pevnou oporou PRIMAL FEAR. Rytmiku pak utvářejí baskytarista jistý Mitch Kunz a bubeník Adde Larsson, který se Jakeovi E osvědčil coby koncertní člen sestavy CYHRA.


Kapela slibuje metalový mix, který je tvrdý, ale zároveň melodický, s ostrými riffy i chytlavými vokály. Ve středu, 29. března, bude mít premiéru první singl „My Fighting Heart“, který o den později doplní rovněž videoklip. Zatím se s kapelou můžete seznámit prostřednictvím videa níže.

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
15.07. LIVING COLOUR, NANDAY
17.07. GEVURAH, VORTEX OF END
17.07. VOIVOD, ACID FORCE
21.07. AC/DC
23.07. THE CULT
27.07. THE BRIDGE CITY SINNERS, LIGHTNIN´ LUKE
28.07. AKHLYS
29.07. KORN, SPIRITBOX
29.07. SCORPIONS
01.08. SUFFOCATION
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace