Nový Spark
venku od 1. prosince
Seznamte se s HOW WE END! Tvrdší AMARANTHE?

Seznamte se s HOW WE END! Tvrdší AMARANTHE?

Na obzoru je další superkapela neboli seskupení muzikantů, kteří si v minulosti udělali jméno už v jiných projektech. A nutno říct, že přinejmenším na papíře vypadají HOW WE END, jak si říkají, vskutku atraktivně.

V prvé řadě v sestavě najdeme dvojici vokalistů, a to Divu Satanicu, která nedávno odešla z thrashové úderky NERVOSA, a Jakea E, bývalého zpěváka AMARANTHE. Genderově vyvážené duo svírá rovněž kytary: Jean Majura má za sebou hraní s EVANESCENCE, Tom Naumann je pevnou oporou PRIMAL FEAR. Rytmiku pak utvářejí baskytarista jistý Mitch Kunz a bubeník Adde Larsson, který se Jakeovi E osvědčil coby koncertní člen sestavy CYHRA.


Kapela slibuje metalový mix, který je tvrdý, ale zároveň melodický, s ostrými riffy i chytlavými vokály. Ve středu, 29. března, bude mít premiéru první singl „My Fighting Heart“, který o den později doplní rovněž videoklip. Zatím se s kapelou můžete seznámit prostřednictvím videa níže.

Nový Spark
venku od 1. prosince
Kalendář akcí
04.12. HARLEJ
05.12. FEAR FACTORY, BUTCHER BABIES, IGNEA, GHOSTS OF ATLANTIS
06.12. THE ABBEY
07.12. MALEVOLENCE, SYLOSIS, GUILT TRIP, JUSTICE FOR THE DAMNED
07.12. PRODIGY
08.12. HÄMATOM, MILOŠ MEIER
08.12. HARLEJ
09.12. HÄMATOM, MILOŠ MEIER
09.12. HARLEJ
14.12. HARLEJ, ECLIPSE
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace