Nový Spark
venku od 1. června
Seznamte se s HOW WE END! Tvrdší AMARANTHE?

Seznamte se s HOW WE END! Tvrdší AMARANTHE?

Na obzoru je další superkapela neboli seskupení muzikantů, kteří si v minulosti udělali jméno už v jiných projektech. A nutno říct, že přinejmenším na papíře vypadají HOW WE END, jak si říkají, vskutku atraktivně.

V prvé řadě v sestavě najdeme dvojici vokalistů, a to Divu Satanicu, která nedávno odešla z thrashové úderky NERVOSA, a Jakea E, bývalého zpěváka AMARANTHE. Genderově vyvážené duo svírá rovněž kytary: Jean Majura má za sebou hraní s EVANESCENCE, Tom Naumann je pevnou oporou PRIMAL FEAR. Rytmiku pak utvářejí baskytarista jistý Mitch Kunz a bubeník Adde Larsson, který se Jakeovi E osvědčil coby koncertní člen sestavy CYHRA.


Kapela slibuje metalový mix, který je tvrdý, ale zároveň melodický, s ostrými riffy i chytlavými vokály. Ve středu, 29. března, bude mít premiéru první singl „My Fighting Heart“, který o den později doplní rovněž videoklip. Zatím se s kapelou můžete seznámit prostřednictvím videa níže.

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
06.06. EXODUS
07.06. SCORPIONS
12.06. PANTERA
22.06. BASINFIRE 2023
30.06. PRO-PAIN, DEADPOINT
01.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
02.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
15.07. DEEP PURPLE
16.07. HOLLYWOOD VAMPIRES
27.07. BENÁTSKÁ 2023
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace