Nový Spark
venku od 1. června
Show frontmana RAMMSTEIN v plné délce a bez cenzury míří na plátna kin

Show frontmana RAMMSTEIN v plné délce a bez cenzury míří na plátna kin

Poslední divoký večírek před celosvětovou uzávěrou – tak by se dal nazvat koncert projektu LINDEMANN, který se 15. března 2020 uskutečnil ve VTB Areně v Moskvě. Z akce vznikl filmový záznam „Live In Moscow“, který se od 1. července 2021 dostane i na velká plátna českých kin.

Živák LINDEMANN a další merch seženete v našem Sparkshopu

Společný projekt LINDEMANN, který tvoří zpěvák německých RAMMSTEIN Till Lindemann společně s švédským multiinstrumentalistou Peterem Tägtgrenem z kapel jako jsou PAIN či HYPOCRISY, vznikl v roce 2013 a za sebou má dvě alba. V roce 2020 muzikanti oznámili, že se jejich společné hudební cesty rozdělují. Ještě předtím ale stihli absolvovat velké turné, které vyvrcholilo koncertem v Moskvě. Ten se stal jednou z vůbec posledních akcí tohoto druhu před celosvětovou uzávěrou kvůli pandemii nemoci covid-19.

Koncertní záznam Live In Moscow je labutí písní projektu LINDEMANN. Obrazově opulentní a, jak je u Tilla Lindemanna zvykem, notně kontroverzní a teatrální show, hladce spojuje skladby z obou desek projektu „Skills in Pills“ a „F & M“, tedy angličtinu a němčinu. Epický koncertní film, který plně využívá možnosti stříbrného plátna, režíroval režisér Serghey Grey.

Ve vybraných kinosálech bude záznam plný těch nejskrytějších představ, bizarnosti, grotesknosti, zvráceného humoru, ale hlavně hutné tvrdé muziky ke zhlédnutí od 1. července v distribuci společnosti Aerofilms.

Program v jednotlivých kinech a předprodej zde.

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
12.06. PANTERA
22.06. BASINFIRE 2023
30.06. PRO-PAIN, DEADPOINT
01.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
02.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
15.07. DEEP PURPLE
16.07. HOLLYWOOD VAMPIRES
27.07. BENÁTSKÁ 2023
29.07. OSTRAVA V PLAMENECH
30.07. DEPECHE MODE
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace