Nový Spark
venku od 1. července
SLIPKNOT vrátí do hry beznaděj. A otevřou jatka

SLIPKNOT vrátí do hry beznaděj. A otevřou jatka

Maskování páni z Iowy byli při otevření strašidelného domu ve své domovině, a kromě toho navíc chystají reedici úspěšného alba „All Hope Is Gone“, které vyšlo přesně před deseti lety.

Strašidelný dům ve jménu SLIPKNOT v domovském Des Moines bude veřejnosti k dispozici od 5. října. Návštěvníci se v chrámu hrůzy s názvem Slaughterhouse nesetkají jen s logem kapely a sem tam nějakou fotkou. V dungeonu budou působit desítky herců v kostýmech, kteří připomenou historii slavné kapely.


„Jen opravdový fanoušek SLIPKNOT bude skutečně v obraze,“ vystihuje podstatu domu majitel Ian Miller, který ideu představil na tiskové konferenci za přítomnosti perkusionisty Clowna aka Shawna Crahana. Základní vstupenka do adrenalinového domečku vyjde na dvacet dolarů.

SLIPKNOT navíc ohlásili opětovné vydání čtvrté desky „All Hope Is Gone“, jež slaví letos jubileum. Reedice by měla obsahovat zatím neznámý bonusový materiál. Stejně tak je pravděpodobné, že příští rok podobně kapela oslaví dvacet let od svého eponymního multiplatinového debutu. Tak teď už by to chtělo jen další řadovku, o které se rovněž již drahnou dobu v okolí kapely mluví.


Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
10.07. STREAM: TRIVIUM
09.10. PRIMAL FEAR
10.10. PRIMAL FEAR
11.10. FROG LEAP
17.10. TWILIGHT FORCE
17.10. AXEL RUDI PELL
25.10. AXEL RUDI PELL
27.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
02.11. FAUN
13.11. OZZY OSBOURNE, JUDAS PRIEST
A co FAKKER!?