Nový Spark
venku od 31. července
SLIPKNOT vrátí do hry beznaděj. A otevřou jatka

SLIPKNOT vrátí do hry beznaděj. A otevřou jatka

Maskování páni z Iowy byli při otevření strašidelného domu ve své domovině, a kromě toho navíc chystají reedici úspěšného alba „All Hope Is Gone“, které vyšlo přesně před deseti lety.

Strašidelný dům ve jménu SLIPKNOT v domovském Des Moines bude veřejnosti k dispozici od 5. října. Návštěvníci se v chrámu hrůzy s názvem Slaughterhouse nesetkají jen s logem kapely a sem tam nějakou fotkou. V dungeonu budou působit desítky herců v kostýmech, kteří připomenou historii slavné kapely.


„Jen opravdový fanoušek SLIPKNOT bude skutečně v obraze,“ vystihuje podstatu domu majitel Ian Miller, který ideu představil na tiskové konferenci za přítomnosti perkusionisty Clowna aka Shawna Crahana. Základní vstupenka do adrenalinového domečku vyjde na dvacet dolarů.

SLIPKNOT navíc ohlásili opětovné vydání čtvrté desky „All Hope Is Gone“, jež slaví letos jubileum. Reedice by měla obsahovat zatím neznámý bonusový materiál. Stejně tak je pravděpodobné, že příští rok podobně kapela oslaví dvacet let od svého eponymního multiplatinového debutu. Tak teď už by to chtělo jen další řadovku, o které se rovněž již drahnou dobu v okolí kapely mluví.


Nový Spark
venku od 31. července
Kalendář akcí
03.09. Helmet
04.09. Glen Hughes
04.09. Evanescence
05.09. Evanescence
14.09. Kafest
18.09. Dead Letter Circus, Siamese, Daze Of June
21.09. Overkill, Destruction, Flotsam & Jetsam, Rezet
21.09. Tattoo Grand Prix
21.09. Deafheaven & Touché Amoré, Portrayal Of Guilt
23.09. Rivers of Nihil, Black Crown, Initiate, MOL, Orbit Culture
A co FAKKER!?