Nový Spark
venku od 2. května
SLIPKNOT vrátí do hry beznaděj. A otevřou jatka

SLIPKNOT vrátí do hry beznaděj. A otevřou jatka

Maskování páni z Iowy byli při otevření strašidelného domu ve své domovině, a kromě toho navíc chystají reedici úspěšného alba „All Hope Is Gone“, které vyšlo přesně před deseti lety.

Strašidelný dům ve jménu SLIPKNOT v domovském Des Moines bude veřejnosti k dispozici od 5. října. Návštěvníci se v chrámu hrůzy s názvem Slaughterhouse nesetkají jen s logem kapely a sem tam nějakou fotkou. V dungeonu budou působit desítky herců v kostýmech, kteří připomenou historii slavné kapely.


„Jen opravdový fanoušek SLIPKNOT bude skutečně v obraze,“ vystihuje podstatu domu majitel Ian Miller, který ideu představil na tiskové konferenci za přítomnosti perkusionisty Clowna aka Shawna Crahana. Základní vstupenka do adrenalinového domečku vyjde na dvacet dolarů.

SLIPKNOT navíc ohlásili opětovné vydání čtvrté desky „All Hope Is Gone“, jež slaví letos jubileum. Reedice by měla obsahovat zatím neznámý bonusový materiál. Stejně tak je pravděpodobné, že příští rok podobně kapela oslaví dvacet let od svého eponymního multiplatinového debutu. Tak teď už by to chtělo jen další řadovku, o které se rovněž již drahnou dobu v okolí kapely mluví.


Nový Spark
venku od 2. května
Kalendář akcí
31.05. Metalfest Open air
01.06. Sorfest
01.06. Legendy 10
03.06. Alice in Chains, Black Rebel Motorcycle Club
04.06. Tool
04.06. Slayer
06.06. Smashing Pumpkins
07.06. Rock im Park
08.06. Československý Rockfest
09.06. Nunslaughter, Disparage, Inferia, Blodride
A co FAKKER!?