Nový Spark
venku od 1. června
Sluchátka s vylepšenou výdrží, luxusním zvukem a s ANC. To jsou Samsung Galaxy Buds2

Sluchátka s vylepšenou výdrží, luxusním zvukem a s ANC. To jsou Samsung Galaxy Buds2

Samsung představil o generaci vyspělejší novotou zářící sluchátka Galaxy Buds2. Navazují na řadu sluchátek Buds Live a Buds Pro. Nabízejí dlouhou výdrž i pokročilý samotest toho, jak dobře vám sluchátka sedí v uchu.


Sluchátka Galaxy Buds jsou mezi lidmi známý pojem, jedná se totiž o velmi dobře vybavené true wireless špunty za příjemnou cenu. Svým majitelům nabízejí prvotřídní zvuk, o který se starají dvoumembránové reproduktory s basovými woofery a nově také výškovými tweetery. Co (pro některé) zní jako pojmy mezigalaktické budoucnosti, ve skutečnosti stojí za perfektně vyváženým zvukem. Ať už si ujíždíte hlavně na podcastech nebo jste opravdový hudební fajnšmekr, s Galaxy Buds2 se nespletete, a to ani v případě, že potřebujete často telefonovat. O křišťálově čistý zvuk bez šumů se postarají tři mikrofony a vestavěný hlasový snímač, napomáhá tomu už však samotný design sluchátek s minimem výstupků. Vaše hovory nebude rušit okolní hluk a nesvede to dokonce ani vítr.

Právě design je něco, co majitelé Budsů dlouhodobě oceňují. Nejen, že dobře vypadají, ale hlavně perfektně a pevně sedí v uších. Několik silikonových nástavců různých velikostí je samozřejmostí, nově vám však sluchátka sami poradí, jaký nástavec je ten pravý. Při prvním párování vám pustí sekvenci zvuků a podle toho, jak je slyšíte, vám řeknou, jakou velikosti zvolit. To samozřejmě napomáhá nejen pohodlnému nošení, ale také právě co nejkvalitnějšímu poslechu. Komfort umocňuje také fakt, že Galaxy Buds2 jsou nejlehčí špuntová sluchátka, jaká Samsung vyrábí.


Co ale člověk žádá po sluchátkách nejvíc? Výdrž. A té se mu u Galaxy Buds2 dostává vrchovatě. Dokážou přehrávat 7,5 hodiny, s nabíjecím pouzdrem s kapacitou 472 mAh pak až 29. Pouzdro je osazeno portem USB-C a dá se dobíjet i bezdrátově, třeba i s pomocí vašich dalších Samsung zařízení. Nejen samsungáři pak ocení i Bluetooth 5.2, díky němuž sluchátka jednoduše spárujete s Windows nebo iOS zařízeními.

Výčet vychytávek završuje funkce ANC neboli aktivní potlačení hluku. Dvojice mikrofonů a pokročilé algoritmy rozpoznají okolní hluk a technologie aktivního potlačení je spolehlivě vyfiltruje. Jízda rušným městem se stane meditační oázou nebo klidně rockovým koncertem. Dokazují to i testy, podle kterých dokáží Galaxy Buds2 zachytit až 98 % okolního hluku. Nebezpečí spojeného s „odříznutím se“ od světa se ale nebojte – vybrat si můžete ze tří stupňů odhlučnění.

Sluchátka je možné předobjednat už nyní a budou dostupná od 27. srpna 2021. Aby se hodila k tomu, co rádi nosíte, k mání budou čtyři barevná provedení: grafitové, bílé, a dokonce i fialové a olivové. Doporučená maloobchodní cena činí 3 799 Kč na
webu Samsung nebo u vybraných prodejců.

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
02.06. METALFEST OPEN AIR
02.06. MÖTLEY CRÜE
04.06. TENACIOUS D
06.06. EXODUS
07.06. SCORPIONS
12.06. PANTERA
22.06. BASINFIRE 2023
30.06. PRO-PAIN, DEADPOINT
01.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
02.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace