Nový Spark
venku od 2. srpna
Spark Fresh Blood 2015 představuje: I WARNED YOU + MINORITY SOUND

Spark Fresh Blood 2015 představuje: I WARNED YOU + MINORITY SOUND

Spark Fresh Blood 2015 zná od 1. července 30 semifinalistů. Z této třicítky porotci dále do 1. srpna vyberou osm skupin, které se v průběhu listopadu představí na koncertech Spark Fresh Blood. Celkem se uskuteční čtyři koncerty, z nichž na každém vystoupí tři kapely. Z toho vyplývá, že teď přichází chvíle taky pro vás fanoušky – čtenáře, abyste do výběru semifinálového tuctu zasáhli svými hlasy.

V průběhu letních prázdnin vám semifinálovou třicítku postupně krátce představíme. Tak tedy:

17) I WARNED YOU


Že i v našich končinách se dá hrát metalcore (i když střižený dost do deathu!), o který je zájem taky v zahraničí, dokládají novinky z tábora karlovarských I WARNED YOU. Kapela si na leden příštího roku domluvila turné v Mexiku! Ještě letos v létě ji ale čeká pár festivalových vystoupení a pak podzimní miniturné po domácích luzích a hájích spolu s KEEP ON ROTTING a MALLEPHYR. Co na ně říkáte? Přibude jim do toho i koncert v rámci finále Spark Fresh Blood 2015?
http://bandzone.cz/iwarnedyou


18) MINORITY SOUND


Žánrovou pestrost Spark Fresh Blood 2015 potvrzuje i semifinálová účast pražské formace MINORITY SOUND. Čtveřice Otus, Gulesh, Šimon a Petr svůj styl označuje jako electronic metal a jejich muzika má vše, co byste od takové škatulky čekali. Heavy riffy, industriální, místy až taneční rytmy, drsné vokály, ale i ty melodické ála Burton C. Bell. Slovy přímo od kapely: „Máme rádi elektroniku ve spojení s řezavýma kytarama, máme rádi samplery, synťáky, líbí se nám ladná zvuková křivka a spektrální analýza je náš fetiš!“
http://bandzone.cz/minoritysound


Fanouškovské hlasování funguje jednoduše:


1) stáhněte si aplikaci KluBBy a nainstalujte
2) přihlašte se prostřednictvím svého Bandzone či Facebook účtu
3) klikněte na symbol lupy („hledat“), záložku „Kapely“ a najděte své favority
4) dejte jim hlas zaškrtnutím pole „Dávám hlas ve Spark Fresh Blood“

Fanouškovské hlasování bude probíhat celé letní prázdniny, 1. září vyhlásíme další čtyři finalisty vybrané právě na základě fanouškovského hlasování v aplikaci KluBBy.

Navíc, díky aplikaci KluBBy budete mít přehled o všech klubových i festivalových akcích ve vašem okolí a tak vám neunikne žádný koncert vašich favoritů!

Aplikace KluBBy pro „jablíčkáře“: https://itunes.apple.com/cz/app/klubby/id598574937
Aplikace KluBBy pro Androidy: https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.mfcc.klubby.android

Kompletní přehled 30 semifinalistů najdete zde

Pravidla Spark Fresh Blood 2015 najdete zde

Nový Spark
venku od 2. srpna
Kalendář akcí
18.09. PRIMAL FEAR
20.09. PRIMAL FEAR
21.09. FROG LEAP
22.09. AXEL RUDI PELL
25.09. AXEL RUDI PELL
08.10. TWILIGHT FORCE
26.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
31.10. FAUN
12.01. APOCALYPTICA, EPICA
23.04. HELLOWEEN
A co FAKKER!?
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace