Nový Spark
venku od 1. července
Spark Party se vrací! Festival of Madness proběhne v říjnu v Jablunkově

Spark Party se vrací! Festival of Madness proběhne v říjnu v Jablunkově

Rockový magazín Spark zve na unikátní večer metalového šílenství! Pět domácích kapel. Jedna sado maso horror show. Elektrizující zážitek se Sparkem. Na tuto akci se bude ještě dlouho vzpomínat! Pište si 5. 10. Rokáč, Jablunkov.

LÍSTKY V PŘEDPRODEJI NA SPARK PARTY SEŽENEŠ ZDE

Sleduj facebookovou událost pro čerstvé info

Na pódiu se postupně představí pět českých kapel různých žánrů a jedno hororové divadlo. Spark byl vždy otevřený všemožným žánrům tvrdé hudby a stejnou filozofii má i Spark party. K tanci a poslechu zahrají: EXORCIZPHOBIA
Thrashmetalová špička evropské thrashové scény je ověnčena cenou Zlatý Anděl za své album „Spiritual Exodus“. Trutnovské komando přiveze nabroušený set překypující old school tupa tupa kvalitou ála USA. Krakomosh je tutovka!

WITCH HAMMER
Kaliči heavymetalové oceli oslaví na domácí půdě výročí 25 let existence. Borci předvedou speciální program, kterým důstojně zahájí oslavy čtvrtstoletí kapely. Heavy metal never dies!

ARAWN
Severočeský thrashový uragán vydává nové album „Kapitola III“ a předvede čerstvé pecky. Jadrná čeština a skandinávský melodický tlak jsou ozdobami ošlehaných vítězů soutěže Spark Fresh Blood z Mostu. Dycky ARAWN!

ALIA TEMPORA
Electro metalová kapela vedená zpěvačkou Markie Morávkovou, která se na české a mezinárodní scéně proslavila energickými koncerty plnými chytlavých melodií, stroboskopů a kontrastem tvrdosti a něhy. Připravte se na živelnou show, která vás strhne. Možná přijde i Jednorožec!

SEBASTIEN
Powermetalová kometa z různých částí Čech aktuálně vydala novou studiovku „Quo Vadis“. Pod vedením mistra zvuku Rolanda Grapowa (MASTERPLAN, ex-HELLOWEEN) vytesala svižné album na rovni evropské melodické školy s hloubavými českými texty. Extáze síly a melodie!

NORTH SUSPENSION TEAM HORROR SHOW
Zlatým hřebem programu bude hororová divadelní show skupiny North Suspension Team. Při hrůzyplném představení teče skutečná krev, hřeby propichují živé maso a adrenalin atakuje infarktové hodnoty. Tihle kluci a holky se bolesti rozhodně nebojí. Drsné, krvavé a hlavně 100 % skutečné!!!

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
20.07. OBSCENE REVENGE
21.07. AC/DC
21.07. HELLRIPPER, CLOAK, HIGH COMMAND
23.07. THE CULT
27.07. THE BRIDGE CITY SINNERS, LIGHTNIN´ LUKE
28.07. AKHLYS
29.07. SCHOOL DRUGS
29.07. SCORPIONS
31.07. HEMLOCK, MADRAIN
01.08. SUFFOCATION
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace