Nový Spark
venku od 1. července
SUICIDAL TENDENCIES: Chuť se zmasakrovat!

SUICIDAL TENDENCIES: Chuť se zmasakrovat!

Žhnoucí slunce, rychlá jízda na prkně, asfalt, moře a tvrdá muzika. Spojte všechny ingredience do jedné a vyjde vám unikátní brusný kotouč SUICIDAL TENDENCIES. Jeho tmelem je už čtyřicet let muž s šátkem a bezedným odhodláním Mike Muir.


Mike, hlavní pohaněč šílených nápadů, měl původně v plánu udělat párty kapelu, která by fungovala jako motor zábavy na mejdanech kalifornské mládeže. Určitým samospádem ovšem najednou přistihl sám sebe a své kumpány, jak natáčí první demo a celá věc začínala dostávat regulérní tvůrčí kontury. Od počátku byli však SUICIDAL TENDENCIES vedeni jako ti „podezřelí“. Do jisté míry se do hledáčku morálně nezkažených občanů a institucí dostali sami svou charakteristickou image. „Šátek na hlavě nemusí mít jenom gangster, ale i skejťák. Proč bych nemohl nosit kostkovanou košili? Jenom proto, že se kdesi ve městě postřílely dva gangy, jejichž členové vypadali jako naši bráchové? Je docela možné, že se ti ,špatní‘ týpci na nás občas odskočili podívat a zapařit,“ tvrdí trochu ironicky Muir.

Obsáhlý článek o SUICIDAL TENDENCIES najdete v srpnovém Sparku. Právě na stáncích!

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
05.07. JACK WHITE
07.07. MASTERS OF ROCK 2022
13.07. KISS
22.07. PEARL JAM
25.07. GOJIRA, ALIEN WEAPONRY, EMPLOYED TO SERVE
28.07. SLIPKNOT
28.07. BENÁTSKÁ!
29.07. OSTRAVA V PLAMENECH 2022
09.08. BRUTAL ASSAULT
14.08. LIMP BIZKIT
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace