Nový Spark
venku od 1. listopadu
SWANS v Praze oslaví třicátiny

SWANS v Praze oslaví třicátiny

Scrape Sound, Silver Rocket a Lucerna Music Bar uvádějí

SWANS (USA/ Young God) Sir Richard Bishop (USA)

úterý 27. listopadu 2012 ve 20:00 Lucerna Music Bar Vodičkova 36, Praha 1

Když se před dvěma lety Swans vrátili s novým albem, tak asi nikdo nemohl předpokládat, co se stane. Obrovský zájem, desítky oslavovaných koncertů, ale hlavně – žádné vyvolávání nostalgií vonících vzpomínek. Posluchače naopak fascinovala plnokrevná bující energie a síla, jež Michaela Giru a jeho suitu žene stále kupředu. A zápal kapely se vůbec nevyčerpal. Swans pokračují s novým, snad ještě povedenějším albem a dalším turné. Zastávka v České republice v jejich itineráři opět nechybí, Swans vystoupí v úterý 27. listopadu v pražském Lucerna Music Baru a kromě nového (dvoj-)alba The Seer ještě stihnou pořádně oslavit třicáté narozeniny. Vždyť Gira s Westbergem založili Swans už v roce 1982!!! Před Swans jako speciální host celého jejich turné vystoupí další zasloužilý samorost alternativní scény, kytarista Sir Richard Bishop, zakladatel legendárních pionýrů psychedelic-noisu – Sun City Girls.

Vstupenky v hodnotě 490,– Kč jsou v prodeji v sítích Ticketportal, Ticketpro a Ticketstream (+ obvyklé poplatky), v pokladně Lucerna Music Baru a obchodě Rekomando. Zbylé vstupenky pak budou k dispozici v den koncertu na místě za cenu 620,– Kč.

www.scrapesound.org www.silver-rocket.org www.musicbar.cz

Nový Spark
venku od 1. listopadu
Kalendář akcí
31.10. FAUN
12.01. APOCALYPTICA, EPICA
23.04. HELLOWEEN
18.06. GUNS N‘ ROSES
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace