Nový Spark
venku od 30. října
Symfonic/power kometa SEBASTIEN odhaluje svůj „Labyrint“

Symfonic/power kometa SEBASTIEN odhaluje svůj „Labyrint“

Druhý singl české symfonic/power metalové komety SEBASTIEN, „Labyrint“, představuje všechny silné stránky souboru. Silný kytarový riff, chytlavá melodie a klávesové cukrování dělají z „Labyrintu“ emocemi nacpanou nakopávačku, která zároveň zasívá do mysli posluchače semeno myšlenek.


Frontman SEBASTIEN, Jiří „George“ Rain popisuje singl následovně. „Základní kytarový motiv mě napadl už asi před dvěma lety, během mé kytarové lekce. Své studenty jsem pak poprosil, aby mi hráli doprovodné akordy a já piloval hlavní vyhrávku. Labyrint je asi nejmetalovější song nové desky. Pěvecky to byla pro mě docela výzva – chtěl jsem, aby refrén pořádně gradoval a mám pocit, že se to povedlo! Na melodie této skladby jsem hodně hrdý. Miluju to napětí mezi kulometem bubnů a kytar a silnou melodií, klenoucí se nad tou vřavou!“

Německý producent a bývalý kytarista HELLOWEEN Roland Grapow rovněž chválí odpich písně. „Dobrá píseň s dobrým Georgovým zpěvem. Bezvadná energie!“ říká Grapow.Některými přezdívaní čeští BEAST IN BLACK, SEBASTIEN jsou nyní k vidění na turné v rámci Monster Meeting . Tento pátek v Ostravě a o den později v Brně.


Nový Spark
venku od 30. října
Kalendář akcí
30.10. LIVESTREAM PUSCIFER
31.10. LIVESTREAM MOONSPELL
31.10. LIVESTREAM CODE ORANGE
05.11. Nick Cave Alone at Alexandra Palace v kinech
05.11. LIVESTREAM PARADISE LOST
04.12. ELVENKING, LAST DAYS OF EDEN
18.12. LIVESTREAM TRANS SIBERIAN ORCHESTRA
12.03. APOCALYPTICA, EPICA
13.03. PRIMAL FEAR
20.03. PRIMAL FEAR
A co FAKKER!?