Nový Spark
venku od 2. května
Symfonická EVOLUCIJA se s druhým albem chystá dobýt metalový svět

Symfonická EVOLUCIJA se s druhým albem chystá dobýt metalový svět

Po třech úspěšných singlech vydává švýcarsko-srbská symfonicmetalová kapela EVOLUCIJA své dlouho očekávané druhé album „The World Is Full Of Wrath“.

Produkce nové nahrávky se ujal metalový mistr Marko „Wolfy“ Vuckovic, o mix a mastering se postarali Linus Corneliusson a Jens Bogren v renomovaných švédských Fascination Street Studios.

„Tomuto albu jsme dali vše, co máme - vášeň a kreativitu, sílu a emoce,“ říká frontmanka Ilana. „Doufáme, že se to k fanouškům všechno dostane.“ Album slibuje symfonicko-heavymetalový zážitek s deseti skladbami, které nabízejí hojnost tvrdých riffů i skvělých melodií zasazených do nápadných orchestrací. EVOLUCIJA vytváří zvuk, který hladce spojuje tradici se současnou moderností.

Jejich předchozí album „Hunt“ bylo v Srbsku oceněno jako „Nejlepší album roku 2018“ a samotná kapela obdržela v roce 2023 ocenění za nejlepší metalovou skupinu v Srbsku. Ve východní Evropě už tato pětice patří mezi největší kapely. Se svým novým albem je EVOLUCIJA nyní připravena udělat skok až na vrchol!

Nový Spark
venku od 2. května
Kalendář akcí
28.05. BRUCE SPRINGSTEEN, THE E STR
31.05. METALFEST OPEN AIR
04.06. STING
06.06. NICKELBACK
12.06. ROCK FOR PEOPLE
13.06. BRUJERIA
17.06. ALICE COOPER
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
26.06. BASINFIRE
04.07. SMASHING PUMPKINS
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace