Nový Spark
venku od 1. prosince
SYSTEM OF A DOWN opatřili klipem svoji nejčerstvější skladbu

SYSTEM OF A DOWN opatřili klipem svoji nejčerstvější skladbu

Vloni na podzim se po dlouhých 15 letech probudili k životu SYSTEM OF A DOWN, když vydali dva nové songy: „Protect The Land“ a „Genocidal Humanoidz“. Druhá zmínená se teď dočkala i videoklipu.

Nahrát dvě nové skladby přiměla SYSTEM OF A DOWN neutěšená situace v rodné domovině, respektive vyhrocený konfliktu mezi Arménií a sousedícím Ázerbájdžánem. Smyslem nové hudby bylo pomoct postižené Arménii a vydělané peníze věnovat nadaci Armenia Fund, jež v postižených oblastech poskytuje humanitární pomoc. Nakonec se podařilo dát dohromady přes 600 tisíc dolarů.

Obě skladby jsou po hudební i textové stránce dílem kytaristy Darona Malakiana. Píseň „Protect The Land“ původně napsal pro další album své další kapely SCARS ON BROADWAY, zatímco „Genocidal Humanoidz“ vznikla už před třemi nebo čtyřmi lety během společného jamu Darona Malakiana, basáka Shavo Odadjiana a bubeníka Johna Dolmayana.

Nový Spark
venku od 1. prosince
Kalendář akcí
30.11. MYSTHIRMING, DARVAZA, HELLERUIN, WRANG
01.12. SKINDRED
01.12. HARLEJ
02.12. THE SUBWAYS
02.12. WINTER MASTERS OF ROCK
02.12. HARLEJ
03.12. A.A. WILLIAMS, KALANDRA, LYS MORKE
04.12. HARLEJ
05.12. FEAR FACTORY, BUTCHER BABIES, IGNEA, GHOSTS OF ATLANTIS
06.12. THE ABBEY
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace