Nový Spark
venku od 31. prosince
Taylor Momsen z THE PRETTY RECKLESS: „Svět potřebuje hudbu. Hudba léčí.“

Taylor Momsen z THE PRETTY RECKLESS: „Svět potřebuje hudbu. Hudba léčí.“

Zpěvačka THE PRETTY RECKLESS Taylor Momsen v rozhovoru pro magazín Forbes vysvětila své rozhodnutí odložit vydání nového alba „Death By Rock And Roll“ až na rok 2021.

„Pustit do světa pár skladeb a nemoct je hrát naživo, je jedna věc. Ale vydat celé album a nemoct s ním vyrazit na tour je šílenost! Kdo přitom dokáže říct, kdy se začne znovu hrát? Vše se stále mění, pořád slýchám nové informace a termíny se furt oddalují. Nemůžeme ale čekat věčně. Nakonec to prostě vydáme. Teď ale hrajeme hru na čekání,“ vysvětluje Momsen.

„Původně jsme chtěli pozdržet i vydání stejnojmenné skladby „Death By Rock And Roll“ ale rozhodli jsme se to neudělat. Svět potřebuje hudbu, hudba má ozdravný efekt. Znovu a znovu mi zachránila život. Pokud zveřejníme skladbu a ta vyvolá u lidí úsměv na tváři, je to prostě skvělé. Nic teď není jisté, ale zřejmě pošleme před vydáním alba do světa další písně,“ líčí frontwoman kapely.

„Death By Rock And Roll“ vydá v Evropě label Century Media Records. Zmíněná stejnojmenná skladba se objevila na streamovacích službách v květnu.

Nový Spark
venku od 31. prosince
Kalendář akcí
29.01. LIVESTREAM SCOUR
12.03. LIVESTREAM NIGHTWISH
12.03. APOCALYPTICA, EPICA
13.03. PRIMAL FEAR
20.03. PRIMAL FEAR
05.05. HELLOWEEN
21.09. FROG LEAP
25.09. AXEL RUDI PELL
08.10. TWILIGHT FORCE
26.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
A co FAKKER!?