Nový Spark
venku od 1. června
Taylor Momsen z THE PRETTY RECKLESS: „Svět potřebuje hudbu. Hudba léčí.“

Taylor Momsen z THE PRETTY RECKLESS: „Svět potřebuje hudbu. Hudba léčí.“

Zpěvačka THE PRETTY RECKLESS Taylor Momsen v rozhovoru pro magazín Forbes vysvětila své rozhodnutí odložit vydání nového alba „Death By Rock And Roll“ až na rok 2021.

„Pustit do světa pár skladeb a nemoct je hrát naživo, je jedna věc. Ale vydat celé album a nemoct s ním vyrazit na tour je šílenost! Kdo přitom dokáže říct, kdy se začne znovu hrát? Vše se stále mění, pořád slýchám nové informace a termíny se furt oddalují. Nemůžeme ale čekat věčně. Nakonec to prostě vydáme. Teď ale hrajeme hru na čekání,“ vysvětluje Momsen.

„Původně jsme chtěli pozdržet i vydání stejnojmenné skladby „Death By Rock And Roll“ ale rozhodli jsme se to neudělat. Svět potřebuje hudbu, hudba má ozdravný efekt. Znovu a znovu mi zachránila život. Pokud zveřejníme skladbu a ta vyvolá u lidí úsměv na tváři, je to prostě skvělé. Nic teď není jisté, ale zřejmě pošleme před vydáním alba do světa další písně,“ líčí frontwoman kapely.

„Death By Rock And Roll“ vydá v Evropě label Century Media Records. Zmíněná stejnojmenná skladba se objevila na streamovacích službách v květnu.

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
30.05. IRON MADEN
31.05. IRON MAIDEN
02.06. METALFEST OPEN AIR
02.06. MÖTLEY CRÜE
04.06. TENACIOUS D
06.06. EXODUS
07.06. SCORPIONS
12.06. PANTERA
22.06. BASINFIRE 2023
30.06. PRO-PAIN, DEADPOINT
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace