Nový Spark
venku od 1. února
THE DEAD DAISIES vydají na konci září doslova oslnivou novinku

THE DEAD DAISIES vydají na konci září doslova oslnivou novinku

Je to už nějaký týden co THE DEAD DAISIES prezentovali skladby „Shine On“ a „Radiance“, nyní oznamují vydání nového alba, které se bude jmenovat jako druhá uvedená. „Radiance“ – „Oslnění“, jejich už šesté album, vyjde 30. září. Jde o druhou desku nahranou s Glennem Hughesem v čele, zároveň druhou, kterou pro kapelu produkoval Ben Grosse a také desku, na které se do sestavy vrátil bubeník Brian Tichy.

„Bylo super být s kluky zase ve studiu a dělat na novém materiálu. Šlo o velice snadný a organizovaný proces jamování, jehož výsledkem je další porce elektrizujícího rocku. Kluci hráli špičkově a na albu je to znát. Už se nemůžu dočkat, až ho všichni uslyší a vyjedeme s ním na turné,“ komentuje Tichy.

Předobjednej „Radiance“ na Sparkshopu

THE DEAD DAISIES aktuálně finišují několik evropských štací, na nichž dělají společnost JUDAS PRIEST, nicméně zbytek šňůry už s nimi neodjede Glenn Hughes. Kvůli pozitivnímu testu na COVID-19 z turné odstoupil a v sestavě kapely ho za mikrofonem promptně zastoupil Dino Jelusick z WHITESNAKE.


Nový Spark
venku od 1. února
Kalendář akcí
04.02. ICE NINE KILLS
07.02. BRING ME THE HORIZON, A DAY TO REMEMBER, POORSTACY
07.02. BULLET FOR MY VALENTINE, JINJER, ATREYU
08.02. ROLO TOMASSI, HOLY FAWN, HERIOT
09.02. BULLET FOR MY VALENTINE, JINJER, ATREYU
09.02. TWILIGHT FORCE
11.02. BAD OMENS, GHOSTKID, OXYMORRONS
13.02. TURMION KÄTILÖT
14.02. HENRY ROLLINS
14.02. YEAR OF NO LIGHT, NO SPILL BLOOD
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace