Nový Spark
venku od 1. července
THE PRETTY RECKLESS mají nejprodávanější album v Americe

THE PRETTY RECKLESS mají nejprodávanější album v Americe

THE PRETTY RECKLESS si připisují velký úspěch. Jejich novinka „Death By Rock and Roll“, jež vyšla 12. února, debutovala minulý týden na vrcholu žebříčku Billboard Top Album Sales.

Podle Billboardu se nahrávky prodalo v USA 16 tisíc nosičů. Tabulka „Top Album Sales“ je přitom založena výhradně na klasickém prodeji alb. V žebříčku Billboard 200 Album, který zohledňuje také digitální streamy, album obsadilo 28. místo. Mimo to se „Death By Rock and Roll“ dostalo na špici žebříčků „Current Rock Albums“, „Record Label Independent Albums chart“ a „Internet Albums chart“.

Album můžete pořídit v našem Sparkshopu.

Dosud největším úspěchem THE PRETTY RECKLESS v prestižní hitparádě Billboard 200 byla 5. pozice nahrávky „Going to Hell“ (2014).

V rozhovoru pro únorový Spark se Taylor Momsen vyjádřila mimo jiné k názvu alba. „Věci jako party, sex a drogy samozřejmě jsou určitou součástí rock’n’rollu, ale rozhodně ho nedefinují. Nejdivočejší byly osmdesátky. Dnes se jedná o dost plytkou charakteristiku. Rock’n’roll je o dobrých skladbách, o muzice, o hlubinách lidské duše. Zavede tě na místa, kde už se necítíš komfortně a musíš čelit svým démonům. Hlavní jádro je hudba. Pokud se na ni zaměříš, pak žiješ rock’n’roll.“

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
18.09. PRIMAL FEAR
20.09. PRIMAL FEAR
21.09. FROG LEAP
22.09. AXEL RUDI PELL
25.09. AXEL RUDI PELL
08.10. TWILIGHT FORCE
26.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
31.10. FAUN
12.01. APOCALYPTICA, EPICA
23.04. HELLOWEEN
A co FAKKER!?
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace