Nový Spark
venku od 1. června
THE PRETTY RECKLESS mají nejprodávanější album v Americe

THE PRETTY RECKLESS mají nejprodávanější album v Americe

THE PRETTY RECKLESS si připisují velký úspěch. Jejich novinka „Death By Rock and Roll“, jež vyšla 12. února, debutovala minulý týden na vrcholu žebříčku Billboard Top Album Sales.

Podle Billboardu se nahrávky prodalo v USA 16 tisíc nosičů. Tabulka „Top Album Sales“ je přitom založena výhradně na klasickém prodeji alb. V žebříčku Billboard 200 Album, který zohledňuje také digitální streamy, album obsadilo 28. místo. Mimo to se „Death By Rock and Roll“ dostalo na špici žebříčků „Current Rock Albums“, „Record Label Independent Albums chart“ a „Internet Albums chart“.

Album můžete pořídit v našem Sparkshopu.

Dosud největším úspěchem THE PRETTY RECKLESS v prestižní hitparádě Billboard 200 byla 5. pozice nahrávky „Going to Hell“ (2014).

V rozhovoru pro únorový Spark se Taylor Momsen vyjádřila mimo jiné k názvu alba. „Věci jako party, sex a drogy samozřejmě jsou určitou součástí rock’n’rollu, ale rozhodně ho nedefinují. Nejdivočejší byly osmdesátky. Dnes se jedná o dost plytkou charakteristiku. Rock’n’roll je o dobrých skladbách, o muzice, o hlubinách lidské duše. Zavede tě na místa, kde už se necítíš komfortně a musíš čelit svým démonům. Hlavní jádro je hudba. Pokud se na ni zaměříš, pak žiješ rock’n’roll.“

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
06.06. EXODUS
07.06. SCORPIONS
12.06. PANTERA
22.06. BASINFIRE 2023
30.06. PRO-PAIN, DEADPOINT
01.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
02.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
15.07. DEEP PURPLE
16.07. HOLLYWOOD VAMPIRES
27.07. BENÁTSKÁ 2023
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace