Nový Spark
venku od 1. prosince
THEOCRACY se po sedmi letech hlásí ve velkém stylu

THEOCRACY se po sedmi letech hlásí ve velkém stylu

Powermetaloví progresivci z amerického Texasu THEOCRACY vydají 13. října po sedmi letech nové album „Mosaic“. A že nás čekají velké věci, naznačuje i důvěra vydavatelství Atomic Fire Records, u něhož materiál vyjde. První je k poslechu singl „Return to Dust“.

„Je to prototyp střednětempé zpěvné skladby s klasicky mohutným refrénem ve stylu THEOCRACY,“ říká kapelník Matt Smith. „Nijak zvlášť progresivní nebo tak, ale nakažlivý, postavený na skvělém riffu a plný energie. Text je o nevyhnutelnosti smrti a volbě toho pro koho nebo pro co budeme ten krátký čas, který máme na téhle zemi vymezený, žít.“ „Return to Dust“ je prý jen jedním ze střípků nové desetiskladbové mozaiky, která má stylově nabídnout vše mezi power metalem a thrashem, od zasněného až po majestátné.

„THEOCRACY jsou moje životní dílo. Už jako kluk jsem chtěl skládat písničky, takže kapelu jsem nosil v hlavě dlouhé roky předtím, než jsem ji vůbec založil. Díky kapele jsem procestoval celý svět a umožnila mi překonat mé nejdivočejší sny tím, že jsem mohl vydávat vlastní písně a jsem za to vděčný,“ říká před vydáním páté řadovky Smith.

Nový Spark
venku od 1. prosince
Kalendář akcí
29.11. CRIMSON MARATHON
30.11. MYSTHIRMING, DARVAZA, HELLERUIN, WRANG
01.12. SKINDRED
01.12. HARLEJ
02.12. THE SUBWAYS
02.12. WINTER MASTERS OF ROCK
02.12. HARLEJ
03.12. A.A. WILLIAMS, KALANDRA, LYS MORKE
04.12. HARLEJ
05.12. FEAR FACTORY, BUTCHER BABIES, IGNEA, GHOSTS OF ATLANTIS
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace